ساخت جکوزی

 جکوزی بشکل حوضچه ای دایره، مربع، مستطیل و یا .. می باشد که آب موجود در آن با فشار ایجاد شده توسط الکترو پمپ و در نهایت افزایش فشار آب بکمک بلوئر های هوا دهی، از طریق جت های تعبیه شده در قسمتهای مختلف دیواره جکوزی، به حوضچه رانده می شود. عمدتاً جکوزی جهت ماساژ عضلات و بخشهای مختلف بدن، همچنین ایجاد آرامش استفاده می شود.

ماساژ آب گرم از روش­های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان­ها به شمار می رود. (انواع جکوزی: جکوزی آب گرم و جکوزی آب سرد)

استفاده کنندگان از جکوزی درون حوضچه قرار می­ گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر دمنده های آب قرار میدهند و از ماساژ پرقدرت آب گرم آرامشی بی نظیر را تجربه می کنند.

دمای حدودی جکوزی حدود 38 تا 45 درجه سانتیگراد می باشد و آب توسط جت ها و بلوئر با فشار وارد کاسه جکوزی میگردد و آب حوضچه توسط الکترو پمپ، فیلتر و سایر لوازم تصفیه آب (مانند دستگاه {U.V {Ultra Violet، اوزون ژنراتور)، جهت تصفیه و گند زدایی به گردش در می آید. ( دقیقاً مانند سیستم سیرکولاسیون آب استخر)

جکوزی‌ های مدرن دارای تجهیزات و امکاناتی مانند ماساژور، سیستم تزریق گاز ازن به منظور استرلیزه کردن آب، چراغ‌های زیر آب، چراغ‌های پس‌زمینه، صفحه کنترل کامپیوتری، رادیو، اسپیکر ضدآب، ریموت کنترل و بالشتک زیرسری می‌باشند.

استفاده از جکوزی جهت مادران باردار به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا گرمای آب به کودک درون رحم مادر آسیب جدی وارد می نماید. استفاده از لنز نیز در محیط جکوزی با توجه به حرارت آب و تاثیر آن بر لنز توصیه نمی شود.

هر فرد در زمان استفاده از حمام در حالت عادی حدود ۱۸۰ لیتر آب مصرف می نماید. البته مشروط به آنکه یک شخص وسواسی و یا دارای یک عارضه کند کننده رفتار عمومی خود در زمان تنظیف اسحتمام نباشد! جالب است بدانیم یک جکوزی با حدود ۶۰ لیتر آب پر می شود!

بدیهی است که هر شخص در بدو ورود به جکوزی در حدود بیست دقیقه از امکانات ماساژ جکوزی استفاده می نماید. در این حالت بدن انسان برای نظافت کاملا آماده است زیرا آب به جسم چربی های آلوده موجود بر روی پوست نفوذ کرده و به سادگی این چربی ها آماده جدا شدن از بدن هستند لذا پس از این مرحله ماساژ شما به سادگی توسط بلوئر های کف جکوزی و مقدار کمی شامپوی مایع کل جکوزی را تبدیل به یک وان پر از کف خواهید نمود. سپس بدن خود را توسط شامپو مایع به راحتی تنظیف نموده و در نهایت نیز توسط شیر دوشی تلفنی متحرک و شلنگ یک و نیم متری فلزی استیل آن بدن خود را آب خواهید کشید.

 خاصیت جکوزی در ماساژ درمانی

همانطور که مطلعید؛ آب به عنوان یکی از بهترین ماساژ دهنده ها عمل میکند و استفاده از آن به عنوان ماساژور باعث از بین رفتن خستگی و نیز درمان مناسبی جهت درد کمر و یا حتی درد های پا، و یا هر کدام از عضلاتی است که دچار آسیب شده باشند، میشود. افرادی که به شکل عمومی هفته ای یک بار از جکوزی خانگی در منزل استفاده می نمایند اذعان می دارند که جکوزی درد های عضلانی عادی و نیز خستگی های ناشی از کار را (که بدلیل کوفتگی عضلانی حادث میشوند) بطرز چشمگیری کاهش میدهد.
در واقع گرما گردش خون را افزایش می دهد و باعث شست و شو و خروج مواد زائد که تولید کننده درد هستند می شود. گرما هم چنین روی گیرنده های درد تاثیر می گذارد و آستانه تحمل درد را بالا می برد. در بعضی موارد در دردهای مفصلی و عضلانی هم نقش درمان کننده دارد یعنی باعث می شود التهاب کاهش پیدا کند. بنابراین استفاده از سونا و جکوزی می تواند برای این نوع دردها مفید باشد. البته این موضوع فقط در مورد دردهای مزمن صدق می کند و دردهای حاد با گرما بدتر می شوند..


خواص جکوزی در زیبایی و شادابی پوست صورت

تماس آب با پوست صورت و بدن مایه جوانی پوست و زیبایی چهره  میشود. نکته ای که باعث ایجاد یک نگرانی در بین کسانی که استفاده میکنند شده این است که در صورتی که در دمای بالا و داغ از جکوزی استفاده نماییم، چربی های پوست ما از بین می رود و این  مساله با توجه به دو نکته در نوع مصرف می تواند تبدیل به یک استفاده کاملا بی ضرر و یا حتی مفید برای بدن و صورت شما باشد!

پرشین استخر سازنده انواع جکوزی (ساخت جکوزی در ارتفاع و بام/ ساخت جکوزی لاکچری و خاص) با قطعات اصلی و طراحی لوکس و بی نظیر

از طریق کـانـال تلگـرام؛ به خانواده بـزرگـ پرشین استخر بپیوندیـد(کلیــکــ کـنـیـد..)  کانال تلگرام پرشین استخر

 

» جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت جکوزی با ما در ارتباط باشید:

0921.670.7853

0935.590.8487

 

 

 

جکوزی – ساخت جکوزی
5 (100%) 27 votes

Price:
Category:     Product #:
Regular price: ,
(Sale ends !)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

by
جکوزی
Reviewed by Persian Pool on.
Summary:ساخت جکوزی-فواید استفاده از جکوزی - مضرات جکوزی

Description:ساخت جکوزی - پرشین استخر سازنده انواع جکوزی در ایران- فواید و مزایای استفاده از جکوزی
Rating: 5
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 84 votes
Brand Name
PERSIAN POOL
Product Name
JACUZZI
Price
USD 1750
Product Availability
Pre-Order Only