اصـالـت پـایـدار اسـت..

جکوزی » ساخت جکوزی

 ساخت انـواع جکـوزی از صفر تا صــد

جـکــوزی چـیـست؟

جکوزی به شکل حوضچه ای دایره، مربع، مستطیل و یا هر شکل هندسی و غیـر هنـدسی میباشد که آب موجود در آن با فشار ایجاد شده توسط الکتروپمپ پرقدرت و در نهایت اختلاط با هـوا بکمک بلـوئر های هوا دهی، از طریق جت های تعبیه شده در قسمتهای مختلف دیواره جکوزی، به درون حوضچه رانده میشود. عمدتاً جکوزی جهت ماساژ عضلات و بخشهای مختلف بدن، همچنین ایجاد آرامش استفاده می شود.

ساخت جکوزی

ماساژ آب گرم از روش­های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان­ها به شمار می رود. (انواع جکوزی: جکوزی آب گرم و جکوزی آب سرد)

 اجرای جکوزی در اشکـال چـند ضلعی:

[ کـوادریـوم، پنــتاگـون، هـگـزاگـون،اوکـتـاگـون به ترتـیب به مـفـهـوم جکــوزی چهـاروجهـی، پنـج وجـهـی، شــش وجهـی و هـشـت وجهـی بوده و مـتـنـاظـرند با رینـگ جـکــوزی در صورت اجـرا جکـوزی در اشـکال غیر از دایـره.]


استفاده کنندگان از جکوزی درون حوضچه قرار می­ گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر دمنده های آب قرار میدهند و از ماساژ پرقدرت آب گرم و یا آب سرد آرامشی بی نظیر را تجربه می کنند.

دمای حدودی جکوزی حدود 38 تا 45 درجه سانتیگراد می باشد و آب توسط جت ها و بلوئر با فشار وارد کاسه جکوزی میگردد و آب حوضچه توسط الکترو پمپ، فیلتر و سایر لوازم تصفیه آب (مانند دستگاه {U.V {Ultra Violet، اوزون ژنراتور)، جهت تصفیه و گند زدایی به گردش در می آید. ( دقیقاً مانند سیستم سیرکولاسیون آب استخر)

استفاده از جکوزی جهت مادران باردار به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا گرمای آب به کودک درون رحم مادر آسیب جدی وارد می نماید. استفاده از لنز نیز در محیط جکوزی با توجه به حرارت آب و تاثیر آن بر لنز توصیه نمی شود.

 خاصیت جکوزی در ماساژ درمانی

همانطور که مطلعید؛ آب به عنوان یکی از بهترین ماساژ دهنده ها عمل میکند و استفاده از آن به عنوان ماساژور باعث از بین رفتن خستگی و نیز درمان مناسبی جهت درد کمر و یا حتی درد های پا، و یا هر کدام از عضلاتی که دچار آسیب شده باشند، میشود. افرادی که به شکل عمومی هفته ای یک بار از جکوزی خانگی در منزل استفاده می نمایند اذعان می دارند که جکوزی درد های عضلانی عادی و نیز خستگی های ناشی از کار را (که بدلیل کوفتگی عضلانی حادث میشوند) بطرز چشمگیری کاهش میدهد.
در واقع گرما، موجب افزایش گردش خون میگردد و باعث شست و شو و دفع مواد زائد (که تولید کننده درد هستند) می شود. همچنین روی گیرنده های درد تاثیر گذاشته و آستانه تحمل درد را بالا می برد. در بعضی موارد در دردهای مفصلی و عضلانی هم نقش درمان کننده دارد و باعث کاهش التهاب خواهد شد. بنابراین استفاده از سونا و جکوزی می تواند برای این نوع دردها مفید باشد. البته این موضوع فقط در مورد دردهای مزمن صدق میکند و دردهای حاد با گرما احتمالاً بیشتر می شوند..خواص جکوزی در زیبایی و شادابی پوست صورت

تماس آب با پوست صورت و بدن مایه جوانی پوست و زیبایی چهره  میشود. نکته ای که باعث ایجاد یک نگرانی در بین کسانی که از جکوزی داغ استفاده میکنند شده این است که در صورتی که در دمای بالا و داغ از جکوزی استفاده نماییم، چربی های پوست از بین می روند و این  مساله با توجه به رعایت نکاتی در نوع مصرف می تواند تبدیل به استفاده ای کاملا بی ضرر و یا حتی مفید برای بدن و صورت باشد!پرشین استخر سازنده انواع جکوزی در کلیع اشکال و ابعاد (ساخت جکوزی در ارتفاع و بام/جکوزی هیدروتراپی/ اجراء تخصصی مراکز اِسپا (Spa) / ساخت جکوزی لاکچری) با لوازم و تجهیزات اصلی و طراحی لوکس و بی نظیـر» جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت جکـوزی با ما در ارتباط باشید:

0912.84.00911

021.284.22.911
1telegram-follow

از طـریق کـانال تلـگرام؛ به خـانـواده بـزرگ پـرشین اسـتخـر بپـیوندید(کـلیکـ کنیـد..)

instagram-folllow
صفـحـه رســمی پرشیـن استـخــر در ایــنسـتـاگــــرام..


iran-persianpool-branchesپرشین استخـر، اجراء صفـر تا صد انـواع اسـتـخـر در سراسـر کشـور با هزینـه واحد و ارائـه بیـمـه نامـه رسـمی..