glass-mosaic-pool

سرامیک و موزائیک وارداتی لوکس

صنعت موزائیک و سرامیک خصوصاً در زمینه سرامیک های استخری؛ طی سالهای اخیر روند رو به رشدی را از جهت تنوع در طرح و متریال تجربه کرده است.

موزائیک گلس یا سرامیک شیشه ای (موزائیک کریستالی) از نمونه های بارز تولیدات متنوع در طی این سالها محسوب میگردد. شرکت های بزرگ و صاحب نام ایتالیایی، فرانسوی و اسپانیایی در صدد رقابت با یکدیگر محصولاتی بینظیر و منحصر به فردی تولید نمودند.

در بخش کاتالوگ سرامیک وارداتی جدیدترین نمونه ها از موزائیک و سرامیک لوکس را مشاهده فرمائید.

از جمله سرامیک و موزائیک های ایتالیایی، موزائیک سیچیز (SICIS MOSAIC) می باشد که یکی از بنام ترین برندهای دنیا در عرضه کاشی، موزائیک و سرامیک لــوکس و گرانقیمت در سراسر دنیا می باشد. این برند از سالیان دور تا به امروز، زیباترین کلکسیون های سرامیک و موزائیک لاکـچری را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

سرامیک استخر

در همین راستا گروه پرشین استخر در صدد فروش مستقیم و بدون واسطه جدید ترین و بروزترین سرامیک های استخری و دکوراتیو برآمد و علاوه بر واردات کاشی و سرامیک اروپایی، به تولید محصول انحصاری خود، دقیقا با عیار و کیفیت سرامیک های بسیار گران قیمت در کشور چین نموده است.

مهندسین این شرکت با استفاده از تـرفـنـد مهندسی معکـوس، ضمن دستیـابی به جزئیـات عـنـاصــر تشکیل دهنـده و مـواد معـدنی بکــار رفتــه در نـمونـه کاشی و سرامـیـک لاکچـری و گرانـقیـمت اروپـایی، ضـمن دستیـابی به آنـالیـز این محـصـولات، توسـط آزمـایشگـاه معـتـبـر، اقـدام به تــولیـد موزائیـکـ گلس (سرامیک شیشه ای لـوکـس) با همان کیفیـت و زیبـایی، امـا ۶۰٪ ارزان تــر از نمـونـه هـای ایتـالـیـایی و اسپـانیـائی نـظــیر آن نمـوده است. (مشــاهــده نتـیجـۀ آزمایشـگــاه از آنـالیـز انحصاری سرامـیـکــ)

بـه منظـور کـاهـش هـزینـه هــای مـربوط بـه تـولیـد این نوع سـرامیکــ، این محصول منحصر بفرد در کشور چین(در یکی از باتجـربـه ترین و بـنـام ترین کـارخـانه هـای تولـید کننده کاشی و سرامیـک گـلس در گــوانـجـو) تولیـد و بسته بندی می گردد. با توجه به قـرارداد رسـمی منعـقد شده، کـارخـانه متعهـد و ملـزم به رعـایت انحـصـار این تـولید گشته و مجـوز تـولیـد و فروش این نوع سرامیک با آنـالـیز خـاص را به غیر نخواهد داشت و سرامیک انحصاری پرشین، با کیفیت بی بـدیل و کـاملاً متفـاوت از ســایــر سـرامـیـکــ هـای محصـول تـرکیه و چـین، به کشـور عزیـزمـان ایــران وارد می گـردد.

با عنایت به این راهکـار، سرامیکـ و موزائیکـ لاکـچـری و خـاص، با قـیـمت ارزان و کـامـلاً منـطـقی، در دسترس هموطنـان مشتـاق و خوش سلیقه قرار گرفت.

 

لازم به ذکر است، در حیطه سـرامیک وارداتـی، مجـموعـه پرشین، در راستــای حـمــایـتــ از تـولـیـداتـــ مـلی، بصـورت انحصــاری به واردات سـرامیکـــ های گِــلَـس (واژه صحیـح آن مـوزائـیـکـــ گـلـس) یـا سرامیـکـــ های شیشه ای می پردازد که این محصــول ارتـباطی بـا ســرامـیـکـــ هــای تــولـید داخل (مانند سرامیک الـبــرز) نخواهـد داشت.

منـظــور از موزائیــک با سرامیـک گــلـس، ظـاهـر شیشـه ای و یـا شفـافـیـت ظـاهــری آن نـمی بـاشد. در واقـع به دلیـل اینکـه بیش از ۵۰ درصـد از مـواد تشکـیل دهـنده این نوع سـرامیک هـا را ســیــلــیــس تشکیـل می دهد و سیـلیـس خـود از عنـاصـر اصـلی تشکیل دهنده شیشـه محسوب می گـردد، این محصـول اصـطلاحـاً به این نـام شناخـته شده است. این نوع سرامـیک، در ظاهـر تفاوت چنـدانی با سـرامیک هـای معمـولی نـدارد، امــا به عــلــتــــ تکـنولــوژی و عـنـــاصـر بکــار رفتــه در آن، متـفـاوت بنظـر می رسد.

 

 

سرامیک شیشه ای

سرامیک وارداتی گلس در طرح ها و اشکــال دلخواه؛ اکنون با مناسبــ ترین قیـمت، “بصــورت مستقــيـم و دست اول” در دسترس شمـاست.

انتخاب طرح دلخواه دو بعدی یا سـه بعدی سرامیک استخـر از شمـا / ساخت، چینـش و در نهـایت نصـب سرامیکــ بـا بهترین کـیفیـت، تـوسط تیم پرشین استخـر

تیـم نـصب سرامـیـکــ پرشین استخـر، متـشکـل از مـجـرب تــرین و دقــیـق تـریـن استــادکـاران نـصـب سـرامـیـکــ استـخـری در ایـران؛ با استفاده از به روز ترین ابـزار و مصــالح، در کوتاهــتـریـن زمـــــان ممـکـن، بهتـریـن کـیفیـت را در این خصـوص به کــارفـرمایـان مـحـتـرم ارائــه می نمـایـد.

همانطور که مـستحضـریـد، نصب سرامیک های لاکـــچری و خــــاص نیازمند تجــربه کافی در این زمینه می باشد. در صورت نصب غیر اصـولی و نامتـوازن؛ هـرگز جلوه سـرامیک لاکچـری در پروژه دیده نخــواهد شد.

کلـیه سرامیک هــای وارداتی ارائـه شده، در بـرابـر فرســایش و خـوردگی مواد ضـدعفـونی؛ ماننـد کـلـر و اسـیــد کامـلاً مقـاوم بوده و دارای ضمـانتنــامه کیـفـیت 10 سـالـه بـی قیـد و شـرط می باشـد.

 


 

 لطـفـاً جهـت اطـلاع از قـیـمـت هـای سـرامیـکــ و مـوزائیـکــ وارداتـی بـا مـا در تمـاس باشیـد:

021.22810744

021.22837060

021.44860911

 

از طریق کـانـال تلگـرام؛ به خانواده بـزرگـ پرشین استخر بپیوندیـد(کلیــکــ کـنـیـد..)  کانال تلگرام پرشین استخر

 


برخی نمونه های سرامیک گلس 

 

 

 

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 267 votes
Brand Name
PERSIAN POOL Ceramic
Product Name
Swimming Pool Mosaic
Price
USD 12
Product Availability
Available in Stock
سرامیک و موزائیک وارداتی گلس
4.9 (98.89%) 18 votes