پرشین استخر

پـرشـین اسـتخـر 

پرشـین پـول / ®PERSIAN POOL)
 بنــام حـرفــه ای تــریـن و خـلـاق تـرین مـعمـار؛
پـــرودگــــار یـکــــتـا؛ طــّراح و مجـــری بی بـدیـــل گــیـتی..

مــدیــریــت »»

  •  بـرند بیـن المللی پرشیـن استخـر، حـاصـل تــلاش هـدفـمند و تجـربیـات مدیـریـتی 12 سالـه موسس و سکّـان دار مجـموعـه هلـدینـگ پـرشـیـن، [جـنـاب آقـای سـروش ملکـی (دکــتـرای مـدیـریت حـرفـه ای D.B.A) ] می بـاشـد.

ازجملـه خصــوصیــات شـــاخــص این مجمــوعــه، بکارگیری پرسنل و مهندسین متعهد و فعال، در راستای هدف گذاری های صحیح و اجراء کاملاً مهندسی، ضمن ارائه خدمات منطبق با استــانــداردهای بین المللی و مــلی می بـاشد.

persian-pool-logo1

در همین راستا مهندسین و متخصصین فعال مجموعه پرشین استخر با بهرمندی از نیروهای باتجربه، تحصیلکرده و مستعد در راس هرم بخشهای اجــــرائی، فنی و مدیـــریتی، اقـــدام به ساخت پروژه های مختلف در اقصی نقاط کشور نمودند. در مجموع این اقدامات در گذر زمـــان، موجب پدید آمدن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر در عرصه های طراحی، محاسبه و اجرای استاندارد کلیه سازه های آبی گردیده است.

»» شرکت پرشین استخر، ضمن استفاده از بهترین متریال ها (مصالح / تاسیسات)، همچنین ساخت صفـــــر تـــا صـــد استخرهای عمومی، پارک های آبی و استخرهــــای خانگیِ متفاوت و لوکس، همچنین ارائه خدمات مرتبط با استخر بصـورت مستقیم و بدون واسطـه (مانند سقف متحــــرک استخر، لــــــوازم ورزش در آب و تجهیزات هیـدروتــراپی، ســرامـیــک وارداتی ارزان و..) طی سالیان اخیر جایگاه کاملاً ویژه ای در میان پیمانکـــــاران ســــــاختمان، سازندگان و متقاضیـــان محترم و فهیم خود در اقصی نقاط ایران و خاورمیانه کسب نموده است. (در بخشهــــــای رزومه پرشین استخـر و نمـونـه پـروژه هــای اجــرا شـده، همکاری های این مجموعه با برخی از خوشنام ترین شرکت های معتبر ساختـمانی و معماری ایران، قابل ملاحظه می باشد.)

  • از اهداف تشکیل مجموعه پرشین؛ تلاش در مسیر آبادانی میهن عزیزمان ایران، تولید و انتشار فراگیر دانش و تجربیات، ایجاد شرایط ویـــــــژه و انحصاری پیرامون حوزه فعالیت در عرصه بین المللی و همچنین گسترش راهکار های کاملاً منطقی و علمی بهمراه ارائه طرح های بینظـــیـر، در جهت آسایش خاطر متقاضیان محترم خود بوده است. طبق آخرین دستورالعمل و خط و مَشی تعیین شده، کلیه پرسنل پاسخگو ملزم به ارائــه اطلاعات کاملاً صحیح، منطقی، بی طرف و صادقانه می باشند. این مهم، از افق هــای بلند مدت و سیاست های بنیادی این مجــــموعه محسوب می گردد.

بدیهی است دستیابی به هدف جلب رضایت کارفرمایان محترم، جز با تلاش بی دریغ و خالصانه پرسنل و کارشناسان مجموعه، همچنین عزم جزم آنها در بکارگیری صحیح علوم و تکنولوژی روز جهان در جهت خدمت به هم میهنان عزیزمان، میسّر نمی شد.

  • تيــم اجـــرائــی پرشين استخر ازســـال ١٣٨٤ با هدف طراحى، محاسبه و ساخت استخـــر؛ از جمله ساخت استخر های عمومی و خانگی تشكيل شد و به لطف پروردگار موفق شد طی سالهای اخیر ضمــــن اجراى پروژه هاى متعدد و متفاوت، همچنین جلب نظر و رضایت كارفرمايان محترم، خود را در عرصه معماری، ساخت اصـــولی استخر و سازه های آبی مطرح نمــاید.

 

  • پرشين استخـر  از سال ۱۳۹۱ تا به امــــــروز به امـــر تولید، واردات و فروش مستقیم کلیه ملزومات و تجهیزات استخر/ سونا / جکوزی، از قبيل سرامیک های لوکس وارداتی، انواع الكتروپمپ های گردش آب، پکیج های گرمایشی، مبدل ها، تانك هاى تصفيه و کلیه لوازم اصلی و جانبی استخر مي پردازد.

 

  • پرشين استخر به لطف پروردگار و همّت متخصصین تیم خود، در تلاش است یکی از توانمندترین شرکتهای حال حاضر ایران و خاورمیانه در زمینه ساخت کلیه استخرهای مسكونى(خانگــی)/ ويلايى/ ورزشی و پروژه هـای كلان باشد.

 

  • ثـبت 4 مقاله بین المـللی ISI تـوسط تیم مهندسی پرشین استخر از دیگـر افتخـارات این مجــمـــوعــــه محســوب میگــردد.

 

  • ارائه بیمه نــامه رسمی! جهت اثبات عملکرد صحیح و ضمانت کاملاً معتبر، صرفـــــاً جهت استخر های ساخته شده توسط مجموعه پرشین استخر. (پرشین استخر، نخستین سازنده استخر در ایران می باشد که ایده “ارائه بیمه استخر” را (مطابق معیارهای خـاص استخر) جهت افزایش ضریب اطمینان خاطر مشتریان فهیم خود، برای اولین بار (تیر ماه 1394) مطرح نموده و پس از بررسی شرایط مورد نظر و تصویب توسط هیات رئیسه محتـرم شرکت های بیمه گذار، در نهایت خوشبختـانه این شرکت ها حاضـر به همکاری و پذیرش شرایط انحصــاری و ویــژه بیـــمــه استـخــر در ایــران گردیدند.)

persian-pool-Company-Brand

پـرشـیـن اسـتخـر، پـروژه هـایـش را بــا

عـشــــقـــــ ـ ـــ ـ

Ha-PersianPoo

+

خــــلاقـــــیّتـــــ ـ ــ ـــ ـpools طــراحی و اجــراء می نمـــایـــد..

پرشین استخر

 تحــوّلـی در بهــیـنــه سـازی و طــراحـی اسـتـخـرهـا

لــوکس همیشـه گــران نیـست!.. ضمن طـراحی صـحـیح و کـارآمــد، با رعــایت هـارمونـی متـنـاسب = اجــراء پــروژه هــای لــوکس، امـــا ارزان قـیمت!..

make pool

پرشین استخر

بنــابــرایــن؛ در کـنــار مــا

لــوکـس فکـر کـنید..

THINK LUXURY..

 

 

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 289 votes
Brand Name
PERSIAN POOL Corp.
Product Name
PERSIAN POOL , Swimming Pools Construction
Price
USD 97000000
Product Availability
Pre-Order Only
پرشین استخر| درباره پرشین استخر؛ سازنده کلیه سازه های آبی
5 (99.55%) 44 votes