پرشین استخر

پرشین استخر 

پرشین پول / ®PERSIAN POOL)

 بنام حرفه ای ترین و خلاق ترین معمار هستی، خالق یکتا..

برند بین المللی پرشین استخر، حاصل تلاش هدفمند و تجربیات مدیریتی 12 ساله موسس و سکان دار هلدینگ پرشین، { آقای سروش ملکی (دکـتـرای مــدیـریت حــرفـه ای D.B.A) } می باشد؛ که ازجمله خصوصیات شاخص این مجموعه، بکارگیری پرسنل و مهندسین متعهد و فعال، در راستای هدف گذاری های صحیح و اجراء کاملاً مهندسی، ضمن ارائه خدمات منطبق با استانداردهای بین المللی و ایران می باشد.

در همین راستا مهندسین و متخصصین فعال مجموعه پرشین استخر با بهرمندی از نیروهای باتجربه، تحصیلکرده و مستعد در راس هرم بخشهای اجرائی، فنی و مدیریتی، اقدام به ساخت پروژه های مختلف در اقصی نقاط کشور نمودند. در مجموع این اقدامات در گذر زمان، موجب پدید آمدن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر در عرصه های طراحی، محاسبه و اجرای استاندارد کلیه سازه های آبی گردیده است.

شرکت پرشین استخر، ضمن استفاده از بهترین متریال ها (مصالح / تاسیسات)، همچنین ساخت صفر تا صد استخرهای عمومی، پارک های آبی و استخرهای خانگیِ متفاوت و لوکس، همچنین ارائه خدمات مرتبط با استخر بصورت مستقیم و بدون واسطه (مانند سقف متحرک استخر، لوازم ورزش در آب، سرامیک وارداتی ارزان و..) طی سالیان اخیر جایگاه کاملاً ویژه ای در میان پیمانکاران ساختمان، سازندگان و متقاضیان محترم و فهیم خود در اقصی نقاط ایران و خاورمیانه کسب نموده است. (در بخشهای رزومه پرشین استخر و نمونه پروژه های اجرا شده، همکاری های این مجموعه با برخی از خوشنام ترین شرکت های معتبر ساختمانی و معماری ایران، قابل ملاحظه می باشد.)

از اهداف تشکیل مجموعه پرشین؛ تلاش در مسیر آبادانی میهن عزیزمان ایران، تولید و انتشار فراگیر دانش و تجربیات، ایجاد شرایط ویژه و انحصاری پیرامون حوزه فعالیت در عرصه بین المللی و همچنین گسترش راهکار های کاملاً منطقی و علمی بهمراه ارائه طرح های بینظیر، در جهت آسایش خاطر متقاضیان محترم خود بوده است. طبق آخرین دستورالعمل و خط و مَشی تعیین شده، کلیه پرسنل پاسخگو ملزم به ارائه اطلاعات کاملاً صحیح، منطقی، بی طرف و صادقانه می باشند. این مهم، از افق های بلند مدت و سیاست های بنیادی این مجموعه محسوب می گردد.

بدیهی است دستیابی به هدف جلب رضایت کارفرمایان محترم، جز با تلاش بی دریغ و خالصانه پرسنل و کارشناسان مجموعه، همچنین عزم جزم آنها در بکارگیری صحیح علوم و تکنولوژی روز جهان در جهت خدمت به هم میهنان عزیزمان، میسّر نمی شد.

تيم اجرایی پرشين استخر ازسال ١٣٨٤ با هدف طراحى، محاسبه و ساخت استخر؛ از جمله ساخت استخر های عمومی و خانگی تشكيل شد و به لطف پروردگار موفق شد طی سالهای اخیر ضمن اجراى پروژه هاى متعدد و متفاوت، همچنین جلب نظر و رضایت كارفرمايان محترم، خود را در عرصه معماری، ساخت اصولی استخر و سازه های آبی مطرح نماید.

پرشين استخر  از سال ۱۳۹۱ تا به امروز به امر تولید، واردات و فروش مستقیم کلیه ملزومات و تجهیزات استخر/ سونا / جکوزی، از قبيل سرامیک های لوکس وارداتی، انواع الكتروپمپ های گردش آب، پکیج های گرمایشی، مبدل ها، تانك هاى تصفيه و کلیه لوازم اصلی و جانبی استخر مي پردازد.

پرشين استخر به لطف پروردگار و همّت متخصصین تیم خود، در تلاش است یکی از توانمندترین شرکتهای حال حاضر ایران و خاورمیانه در زمینه ساخت کلیه استخرهای مسكونى/ ويلايى/ ورزشی و پروژه های كلان باشد.

ثبت 4 مقــالـه بین المللی ISI توسط تیم مهندسی پرشین استخر از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.

ارائه بیمه نامه رسمی! جهت اثبات عملکرد صحیح و ضمانت کاملاً معتبر، صرفاً جهت استخر های ساخته شده توسط مجموعه پرشین استخر. (پرشین استخر، نخستین سازنده استخر در ایران می باشد که ایده “ارائه بیمه استخر” را (مطابق معیارهای خاص استخر) جهت افزایش ضریب اطمینان خاطر مشتریان فهیم خود، برای اولین بار (تیر ماه 1394) مطرح نموده و پس از بررسی شرایط مورد نظر و تصویب توسط هیات رئیسه محتـرم شرکت های بیمه گذار، در نهایت این شرکت ها حاضر به همکاری و پذیرش شرایط انحصــاری و ویــژه بیـــمــه استـخــر گردیدند.)

persian-pool-logo1

پرشین استخـر پروژه های خود را بـا عشقHa-PersianPooو خـلاقیت طــراحی و اجــرا می نمـاید..

پرشین استخر

آرمـان مجـمـوعـه پـرشین استخـر :

لوکس فـکـر کـن..

THINK LUXURY..

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 249 votes
Brand Name
PERSIAN POOL Corp.
Product Name
PERSIAN POOL , Swimming Pools Construction
Price
USD 97000000
Product Availability
Pre-Order Only
پرشین استخر| درباره پرشین استخر؛ سازنده کلیه سازه های آبی
5 (99.49%) 39 votes