پرشین استخر

پرشین استخر 

(شرکت پارسیان استخر کیش / پرشین پول / PERSIAN POOL)

 بنام خالق یکتا، حرفه ای ترین و خلاق ترین معمار هستی..

برند بین المللی پرشین استخر، حاصل تلاش هدفمند و تجربیات مدیریتی ۱۲ ساله موسس و سکان دار هلدینگ پرشین، { آقای سروش ملکی (دکترای مدیریت حرفه ای D.B.A) } می باشد؛ که ازجمله خصوصیات شاخص این مجموعه، بکارگیری پرسنل و مهندسین متعهد و فعال، در راستای هدف گذاری های صحیح و اجراء کاملاً مهندسی، ضمن ارائه خدمات منطبق با استانداردهای بین المللی و ایران می باشد.

شرکت پرشین استخر، ضمن استفاده از بهترین متریال (مصالح / تاسیسات)، همچنین ساخت از صفر تا صد استخرهای عمومی / پارک های آبی و استخرهای خانگیِ بدون اغراق متفاوت و ارائه کلیه خدمات مرتبط بصورت مستقیم (بدون واسطه)، طی سالیان اخیر جایگاه کاملاً ویژه ای در میان پیمانکاران ساختمان، سازندگان و متقاضیان محترم و فهیم خود در اقصی نقاط ایران و خاورمیانه کسب نموده است. (در بخشهای رزومه پرشین استخر و نمونه پروژه های اجرا شده، همکاریهای این مجموعه با برخی از معتبرترین و خوشنام ترین شرکت های ساختمانی و معماری ایران، قابل ملاحظه می باشد.)

از اهداف تشکیل مجموعه پرشین؛ تلاش بی وقفه در مسیر آبادانی میهن عزیزمان ایران، تولید و انشار فراگیر دانش و تجربیات، ایجاد شرایط ویژه و انحصاری پیرامون حوزه فعالیت در عرصه های بین المللی و همچنین گسترش راهکارهای کاملاً منطقی، تجربی و علمی در جهت آسایش خاطر متقاضیان محترم خود بوده است. طبق آخرین دستورالعمل و خط و مَشی تعیین شده از هسته مرکزی مجموعه، کلیه پرسنل پاسخگو موظف به ارائه اطلاعات کاملاً صحیح، منطقی، بی طرف و صادقانه می باشند. این مهم، از افق های بلند مدت و سیاست های بنیادی این مجموعه محسوب می گردد.

بدیهی است دستیابی به این اهداف، جز با تلاش بی دریغ و خالصانه پرسنل و کازشناسان مجموعه، و عزم جزم آنها در بکارگیری صحیح علوم و تکنولوژی روز جهان، برای سرزمین عزیزمان ایران میسّر نمی بود.

در همین راستا مهندسین و متخصصین فعال مجموعه پرشین استخر با بهرمندی از نیروهای باتجربه، تحصیلکرده و مستعد در راس هرم بخشهای اجرائی، فنی و مدیریتی، اقدام به ساخت پروژه های مختلف در اقصی نقاط کشور نمودند. در مجموع این اقدامات در گذر زمان، موجب پدید آمدن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر در عرصه های طراحی، محاسبه و اجرای استاندارد کلیه سازه های آبی گردیده است.

 

تیم اجرایی پرشین استخر ازسال ١٣٨۴ با هدف طراحى، محاسبه و ساخت استخر؛ از جمله ساخت استخر های عمومی و خانگی تشکیل شد و به لطف پروردگار موفق شد طی سالهای اخیر ضمن اجراى پروژه هاى متعدد و متفاوت، همچنین جلب نظر و رضایت کارفرمایان محترم، خود را در عرصه معماری، ساخت اصولی استخر و سازه های آبی مطرح نماید.

پرشین استخر  از سال ۱۳۹۱ تا به امروز به امر تولید، واردات و فروش مستقیم کلیه ملزومات و تجهیزات استخر/ سونا / جکوزی، از قبیل سرامیک های لوکس وارداتی، انواع الکتروپمپ های گردش آب، پکیج های گرمایشی، مبدل ها، تانک هاى تصفیه و کلیه لوازم اصلی و جانبی استخر می پردازد.

پرشین استخر به لطف پروردگار و همّت متخصصین تیم خود، در تلاش است یکی از توانمندترین شرکتهای حال حاضر ایران و خاورمیانه در زمینه ساخت کلیه استخرهای مسکونى/ ویلایى/ ورزشی و پروژه های کلان باشد.

ثبت ۴ مقاله بین المللی ISI توسط تیم مهندسی پرشین استخر از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.

ارائه بیمه نامه رسمی! جهت اثبات عملکرد صحیح و ضمانت کاملاً معتبر، صرفاً جهت استخر های ساخته شده توسط مجموعه پرشین استخر. (پرشین استخر، نخستین سازنده استخر در ایران می باشد که ایده “ارائه بیمه استخر” را (مطابق معیارهای خاص استخر) جهت افزایش ضریب اطمینان خاطر مشتریان فهیم خود، برای اولین بار (تیر ماه ۱۳۹۴) مطرح نموده و پس از بررسی شرایط مورد نظر و تصویب توسط هیات رئیسه شرکت های بیمه گذار، در نهایت حاضر به همکاری و پذیرش شرایط بیمه انحصاری و ویژه استخر گردیدند.)

persian-pool-logo1

پرشین استخـر پروژه های خود را بـا عشقHa-PersianPooو خلاقیت طــراحی و اجــرا مینماید..

پرشین استخر

آرمان مجموعه پرشین استخر :

لوکس فکر کن..

THINK LUXURY..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 15 votes
Brand Name
PERSIAN POOL Corp.
Product Name
PERSIAN POOL , Swimming Pools Construction
1
USD 97000000
Product Availability
Pre-Order Only
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!