پـرشـین اسـتخـر  | ®About Persian Pool

PERSIANPOOL-ANIMATE-RESUME11

 بنــام خـلـاق تـرین مـعمـار؛
پـــرودگــــار یـکــــتـا؛ طــّراح و مجـــری بی بـدیـــل گــیـتی..

 

target

بـرند بیـن المللی پرشیـن استخـر، حـاصــل سـالهــا تــلاش هـدفـمـنـد و تجـربیـات 14 سـالـه مـدیریتـیِ موسـس و سکّــان دار مجـموعـه هلـدینـگ پـرشـیـن، جـنـاب آقـای سـروش مـلکی [دکـتـرای مدیـریت حـرفـه ای کسـب و کــار ”D.B.A” و عضو رسمی انجمن b.a.f Academy سوئیس] می بـاشـد.

 ازجمله خصوصیات شـاخص این مجمـوعــه، میتـوان به: بکـارگـیری نیــروهــای متـخـصـص/ متـعـهّـد/ فـعّــال هـمـگـام با تـکنـولــوژی روز/ روحیـه کـــار بصــورت تـیــمی (Team Work) / دارای اهـــداف مـشتـرکـــ، انگـیــزه و مـیــل به رشـــد و تعــالـی اشـاره نمــود.

تيــم اجـــرائــی پرشين استخر ازســـال ١٣٨٤ با هــدف طراحى، محـاسبه و سـاخت استخـــر؛ خصــوصـاً مجمـوعـه هـای آبـی عمـومـی و استخــر های خـانگــی تشكيل گردید.

این مجموعـه بـه لطـف پروردگـار و تـلاش پرسنـل، موفــق شـد در طـی سالــهای آغــازین فعـّـالیت خود، ضـمــــن اجــراء پــروژه هاى متعـــدد و متفــاوت، همچنین جـلـب رضـایـت كـارفرمـايان محـترم، بســرعت خـود را در عرصـه طراحی، معمـاری، ایـده پـردازی و خــلاقــیّت، در خـصـوص سـاخـت انــواع اسـتخـر، سـازه های آبـی و مجموعه های تفریحی، ورزشی و آب درمانی در کشــور مطــرح نمــاید.

با توجــه به اتحّــاد مـثال زدنی اعضـــاء تیــم در جهت پیـشبرد دقـیـق کلـّـیه مراحــل پیشرفت پروژه بر اسـاس زمــانبــندی مـعّین شـده (Time Schedule)، این شـرکت در مسیر اجراء هرچـه حـرفه ای تر و خـــاص تر انواع استــخرهای عمــومی/ خـانگی، تـلاش خود را برای ارائــه برتـرین و خــاص ترین خدمــات به متقــاضیان محتـرم بـکار بـست.

در همین راستا، مهندسین و متخصصین مجموعـه پرشین استخـــر ضمن بهرمــندی از دانش روز، و انتخاب مدیران لایق در رئــوس اهـــرام بــخــشهــــای اجرائی و فـنــی خــود، به طراحی و پیــاده سازی پروژه های متفاوت و مختلفی در اقـصـی نقــاط ایران و کشورهای همجوار اقدام نمودند.

مجموع این اقـدامـات در گــذر زمـــان، موجـب پـدید آمدن پتـانسیلی فعّـال و قابـل تقـدیر در شاخه های طراحی، محاسبه و اجراء  استـانـدارد کلـیه سـازه های آبـی گـردید.

persian-pool-About Us

»» نـظـر به اجـراء علمی و اصـولی کلـیه پروژه هـای سپرده شده به شـرکتــ پـرشـین اسـتـخـر، و استفـاده از بهـترین مـتـریــال (مصـالـح/ تـجـهیزات/ تـاسـیسات)، همچنین ساخت از صفر تـا صـد [به معنای واقعی کلمه] استخرهای عمومی، پارک های آبی و استخـرهای خانگیِ متفـــاوت و لـوکــس، طـــی سالیـــان اخیر، با عنایت پروردگــار و جدّیت کلــیه پرسنل، این مجموعه موفق به کسب جایگاه کاملاً ویـژه ای میان متقـاضیان فـهـیم این طیف خدمات ارزنده، در اقصی نقاط ایـــران و برخی کشورهای همسایه گردیده است. (از جمله مخاطبین این نوع خدمات‌:‌ پیمــانکــاران حرفه ای ســاختمــان، شرکت های مشـــاور و..)

(در بخشهــــــای رزومـــه پرشین استخـر و نمـونـه پـروژه هــای اجــرا شـده، همـکـاری های این مجموعه با برخی از خوشـنام ترین و معـتبرترین شـرکتهای ساختـمانی و معمـــاری ایــران، ” بطور مثال:  افتخار همکاری با شرکت بام [جناب آقای مهندس فرزاد دلیری، سال اخیر در پروژه های: برج مریم رزیدنس واقع در  گلستان شمالی، خیابان اقدسیه و استخر در ارتفاع ساختمان مسکونی، واقع در کوچه یاس، خیابان اقدسیه] ” قـــابل ملاحظه می باشد.)

 

  • از اهداف اصلی اتحاد و تشکیل مجموعه پرشین؛ تلاش در مسیر آبادانی میهن عزیزمان ایران، تولید و انتشار فراگیر دانش و تجربیات، ایجاد شرایط ویـــــــژه و انحصاری در حوزه تعاملات بین المللی، گسترش راهکار های کاملاً منطقی و علمی با ارائه طرح های بی نظـــیـر، و آسایش خاطر کلیه هموطنان گرانقدر بوده است. در حقیقت انتشار دانش و اعطلای این فرهنگ در کلیه بخش های تخصصی کشور، باعث ارتقاء همگانی سطح علم و دانش روز دنیا خواهد شد. از طرفی، افرادی با این دیدگاه و منش، بطور ناخودآگاه همواره در صدد بروز رسانی اطلاعات خود گام خواهند برداشت. از طرف دیگر، با توجه به این شرایط، میزان منابع موثق فارسی زبانان در دنیای بیکران اینترنت نیز بهبود خواهند یافت. (در حال حاضر منابع موثق اطلاعات به زبان فارسی در اینترنت بسیار محدود می باشد. متاسفانه درصد بالایی از این اطلاعات اشتراک گذاشته شده، در مسیر تبلیغات، شخصی سازی خدمات یا محصولات، و در نهایت سوق بازدیدکننده به فروش آنها می باشد. قطعاً این موارد بعنوان یک منبع مفید مورد استفاده واقع نخواهد شد..). بر همین اساس، طبق آخرین دستورالعمل و خط و مَشی ابلاغ شده از جانب مدیریت محترم شرکت، کلیه پرسنل پاسخگو، ملزم به ارائــه اطلاعات کاملاً صحیح، منطقی، بی طرف و صادقانه می باشند. این مهم، از اهداف بلند مدت و سیاست های بنیادین بنیانگذار این مجموعه محسوب میگردد.

 

 

  • پرشين استخر به لطف پروردگــار و همّـــت متخصّصین تیــم خـود، در تــلاش اســت در زمره یکـی از توانمندتـرین بــرنـد هـا و  شـرکـتهــای حــال حـــاضــــر ایـــران و آسیا، در خصوص ساخت کلیه استخرهای همگانی/ مسكونى (خانگــی)/ ويلايى/ قهرمانی، ورزشی و پروژه هـای كلان باشد.

 

  • ثـبت مقاله بین المـللی ISI تـوسط تیم مهندسی پرشین استخر نیز از دیگـر افتخـارات این مجــمـــوعــــه به شمار می رود.

 

  • ارائـه بیـمــه نــامـــه رسمی! بمنظور اثبـات عملکرد صحیـح و تضمـین پایداری سازه، باهمکاری مرجعـی کاملاً بی طرف و معتبر [شرکت بیمه]، جهت ضمـانـت استـخـر هـای اجــراء شده توسط مجموعه پرشین استخر میسّر گردید. (پرشین استخـر، نخـستـیـن شرکت سـازنده استخـر در ایران می باشد که پیشنهـاد “ارائـه بیمه استخـر” را مطابـق با معــیارهـای خــاص استــخـر، با هــدف افزایش ضریب اعتماد و اطمیـنان خـاطـر مشتریان فهیم خود، نخستین بار ( تاریخ تیر مـاه 1394) در مراجع ذیربط مطرح نمـود. پــس از بررسی شرایط مـورد نیــاز و تصـویب کلیــات طــرح پیشــنهــــادی توسط هـیات رئیسـه مـحتـرم شـرکت هـای بیمه گـذار، خوشبختـانه حاضـر به همکاری و پذیـرش شــرایط انـحـصــاری و ویــژه بـیـــمه اسـتـخـر و سـازه های هـیدرولـیـکـــ در ایـران گردیدند.

 

  • در سـالی که گذشت (1396)، مـدیریـت مـحـتـرم شرکت پرشـین استــخــر، طی همـایشـی که از سوی مرکز پژوهش و آمـوزش مدیـریـت ایــران؛ تحت عنوان “کنـگـره تـجـلـیل از یکـصد مـدیر شـایـسـته کشـور“،برگزار شده بود، بـعـنـوان یـکی از مدیـران برگـزیـده، موفق به دریـافت تـندیـس و لوح تـقدیـر زریـن این همایش گـردیـد.

«« این رویداد پس از ممیزی و احراز صلاحیت عده ای از مدیران منتخب سراسر کشور، توسط جمعی از مسؤولین عالی رتبه کشوری/ مدیران مجمع گروه متخصصین ایران/ مجمع عالی نخبگان کشور/ بنیان چهره های ماندگار، در شاخصهای: کارآفرینی، توسعه، ابتکار، خلاقیت و نیز سابقه عملکرد، هر ساله با حضـــور برخی از پیشـکسـوتــان عــرصـه صـنـعـت، نمــاینــدگــان مـجـلس شـورای اسـلامـی، معـــاونت محترم وزیــر صـنـعت, مـعـــدن و تـجـــارت، تـعـــدادی از مسئولـین و مــدیــران بــرتــر در حــــوزه کـــارآفـریـنــی، شـرکـت‌هــای دانــش بـنـیـــان، اســـاتـیــد دانـشـگــاه ها و دانـشــجــویـان، ضمن پوشش خبری سراسری از این رویداد ملی، در سـالـن همــایش هــای بین المللـی صــدا و ســیمـای جمهـوری اسـلامی ایـران برگـزار می گردد. ««

[استناد بازتاب خبری این کنگره و اسامی 100 مدیر برتر سال]

 

PERSIANPOOL-CERTIFICATES

 

persian-pool-Company-Brand

مجموعـه پرشین استخر، کلـیه پروژه هـا را با چاشنی

عـشــقــ ـ Ha-PersianPooـــ ـ

    +

     خــلّاقــ ـlampـــیّــتــ ـ

   طـراحی و اجــراء می نماید..

 

LOOK

خوشبختانه [یا شوربختانه!] این موارد قابل کپی برداری نیستند!..

این نقطه عطف تفاوت جاودانه شرکت پرشین به شمار میرود..

پرشین استخر

THINK  LUXURY..

پرشین استخرپرشین استخرپرشین استخر

 تحـوّلی در بهـینـه سازی و طراحی اسـتخرهـا در کشور

لــوکس(لاکچری) الـزامــاً بـه مـعـنای گـران نـیسـت!.. 

بــا توجـه بـه
طـراحی صـحـیح و کـارآمــد، ضـمـن رعــایت هـارمونـی مـتـناسب + ایـــده پـردازی و نـوآوری = اجــراء پــروژه هــای لــوکــس. 
امـــا قـیـمــت مــنـطـقــی!..

make pool

پرشین استخر

بنـابـرایـن؛

بـا تکـیه بر راهـکارهـای بی بـدیـل و خـلّاق، شما نیز بـه 

لـوکـس فـکـر کـنیــد..

  THINK  LUXURY..king of persian

 

 

 

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 476 votes
Brand Name
PERSIAN POOL Corp.
Product Name
PERSIAN POOL , Swimming Pools Construction
Price
USD 45000
Product Availability
Pre-Order Only
پرشین استخر| درباره شرکت پرشین استخر؛ سازنده کلیه سازه های آبی [پرشین پول]
5 (99.69%) 65 votes