اصــالـت پــایــدار اســت..
Call us: 021. 284 286

لوله UPVC»اتصالات UPVC استخری»پیمتاش ترکیه»لوله هیدروپول»ارزانترین قیمت

لـولـه UPVC » اتصـالات، شـیرآلات U-PVC یو پی وی سی

لوله یو پی وی سی استخـر، جکـوزی و ساخـتمان

مرکز خرید/ فروش لوله UPVC با ارزان ترین قیمت

لوله پیمتاش ترکیه Pimtas UPVC PIPEدانلود لیست قیمت سال 1401 و کاتالوگ لوله اتصالات UPVCپیمتاش ترک وارداتی

پیـمتاش (دانلود آخرین لیست قیمت لوله UPVC پیمتاش سال 1401)

» لوله و اتصالات PVC-U ایـرانی »»  لوله UPVC هـیدروپـول/ لوله وینو/ لوله سینتاشدر این مطلب با مفهوم و مزایای استفاده از لوله و اتصالات یو پی وی سی UPVC آشنا خواهید شد و دلایل استفاده از این نوع لوله در صنعت آب رسانی ساخـتمان و استخــر را تشریح خواهیم نمود:مـالـیـات انـسـانـی آمـوخــته هـا؛ به اشـتراک گـذاری بـخشـی از آنهـاسـت..

» پیش از بررسـی مزایا، قیمت و لیست لـولــه UPVC ؛ به تعریف متریال PVC میپردازیم:
تعریف کلی از واژه PVC

پپلـی ویـنیـل کلـرایـد [به انگلـیسی: Polyvinyl Chloride] یا پی وی سی [P.V.C] نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. در شرایط حاضر یکی از باارزشـتـرین محصـولات صنـعـت پتــروشـیمی محسوب میگردد.

PERSIAN-POOL-GUY-1


بطـور کلـی, بالـغ بر۵۰٪ از پی وی سی PVC ساخت بشـر در صـنعت سـاخـتمــان سازی استفاده میـشود..

زیرا نسـبتاً متریال پی وی سی ارزان بوده و به سادگی اجـراء میگردد. در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال در بسیاری از مناطق گردیده است.


تـولیـدات تـجــاری بـخش اعظـم پـی وی سـی؛ عمــدتـاً از طریق بسپـارش تـعـلـیـقـی انجــام میــپـذیـرد و از بـسپـارش هــای تـوده‌ای و امــولسیــونـی به میــزان کـمـتر؛ و هـمـچـنیـن از بـسپـارش محـلـولـی بـه نــدرت اسـتــفـاده میگــردد.
بسپـارش تـعـلـیـقـی »» بسپارشی که در آن تکپارها به‌ وسیلۀ همزن مکانیکی [میـکســر] در فاز مایع پراکنده میـشوند.
[Suspension Polymerization]

پـلی ویـنـیـل کلــرایـد [پـی وی سـی]، از بلـوریـنـگی نـاچیــزی برخــوردار بـوده، امـا بـه علـت زنـجیـره هـای حجــیم “بـسپـار” [نتیجـه استـخـلاف بـزرگ کلـر] از استحکـــام و سخـتی منـاسبـی بـرخوردار می بـاشـد.

تــی جــی P.V.C بـالا و بـمیـزان ۸۱ درجــه سـانتیگـراد میبــاشـد؛

امــا میـزان ایـن “تــی جــی” آنقـدر بـالا نـیست کـه فـرآینـد آنــرا بـا روشهـای گـوناگـون دچــار مشکـل نـمــایـد. در بــرابــر حــرارت و نـور، نسبـتاً نـاپــایـدار بـوده و کـلـرید هـیـدروژن از آن سـاطـع میگـردد.

» این ماده اثـرات زیـانبخشی برخـواص اشیــاء باصطلاح دم دسـتی [اجــزاء الکــتریـکی] و عـلاوه بر آن اثـرات مضر فیــزیولــوژیکــی از خود بـرجـای میگـذارد.

پــی وی سـی ، پـلاستیکـی سخـت است کـه تــوسـط افزودن بــرخـی روان‌کـنـنده‌ هــا، نـرم و انـعــطاف‌ پـذیـر میگــردد..

اغلب ایـن روان کـننـده هــا، فـتـالـیـت میـبــاشند.» پیـش از قـرن بیـستم میلادی، دو شیــمـیدان روسـی بنامهــای ایـوان استرا میسلنـسکی و فــریتـز کـلــیـت از کمپـانی مشهور گــریـشم الکــترون شیـمی کــشور آلمــان،

هر دو تـلاش نـمودند متریال پـی وی سـی را در محصـولات تجــاری بـکـار گـیرنـد؛ امــا مشکلـات در فــرایـند، سخـتی و گــاهی شـکـنـندگی پلـیـمر، تـلاش‌ هــای آنـهـا را بـدون نتیـجـــه بــاقی گـذاشت.

»» امــا در ســال ۱۹۲۶ والــدو سیـمـون از بی اف گـودریــچ، روشـی را به منـظور نـرم نــمودن و انعـطاف پـذیـری پـی وی سـی تــوسط اخـتلاط آن بــا افـزودنی هـای گـونـاگـون گـستـرش داد.
نـتـیـجــه ایــن تـحـقـیقات، مـاده‌ای انعـطاف پـذیر بود کـه بـه سادگی در فـرآیـندهـا شــرکـت می نــمود و بــزودی دراستفـاده هـای تجــاری شــایـع شـد.


لوله یو پی وی سی

لوله،اتصالات،شیرآلات U-PVC

  یـو پـی وی سـی چیـست؟

  Introduction of UPVC pipe
What are U-PVC Pipes, Fittings & Valves

 

پروفیلهای اکستــرود شـده بر پـایــه پلـی ویـنیل کلــراید سخـت (یو پی وی سی U-PVC) در بــرابـر ضـربه دارای مـقــاومـت بــالایی میباشـنـد.

UPVC متریــالی دارای سطـح خــارجی سفید و یا تیــره میباشد و در ســاخت درب و پنجــره‌, لــولـه و اتصــالات و.. بکــار میرود..

پروفیــلها میتوانند کــاملاً از مواد خــام ساخته شده باشند و یــا دارای یک هســته از ضــایعـات و یـا مـواد بـازیافتی باشـند کـه این هسـته می‌تـواند توسط پـی وی سـی سخت و بـوسیلـه کــواکـستـروژن پـوشش داده شـده باشنـد.


لــــولــه U-PVC

لوله، اتصالات / شیرآلات PVC-U :or: U-PVC

U.P.V.C مخفف کلمـات

[Unplas Poly Vinyl Chloride] میباشد؛

 
» اصلـی ترین ماده تشکیل دهنده آن، پروفـیـل [Polyvinyl Chloride] است.

این مـاده حــدود 85 درصــد ترکیب اولیـه تولیـد پروفـیل UPVC را تشکیل میدهد.

عـلاوه بر این مـاده، مـواد افزودنی دیگری نیز جهت ایجـاد خواص مورد نـیـاز بــه تـرکیب افـــزوده میگـردد که عـدم وجود آنها، یا تـغیـیر میـزان بکـار رفتـه در فـرمولاسیون، میتـوانـد محصـول نهــائــی و خـروجـی کار را بـه شـدت تــحـت تـاثـیـر قـرار دهـد..


تـفــاوت واژه هـای U-PVC و PVC-U چـیـســت؟

آیـا لوله یو پی وی سی و لوله پی وی سی یو؛ کـیـفـیـت و قـیمـت یکـسـانــی دارنـد؟

پــاسخ: هر دو واژه U-PVC , PVC-U دارای یک مفهوم میباشند..

» اما دلیل اینکه گاهاً از واژه PVC-U استفاده میشود؛ 

ریشـه آن برمیگردد به اواخـر سـال 1980، زمانیـکه خط تولیـد این محصـول در قاره اروپـا راه اندازی شـد.

»» آن زمان، نام این محصـول بدلیـل رعایت قـواعـد گـرامــری مرسوم این قاره؛ PVC-U نامیده میشد.. مطابق این گرامر، “اســـم” پیـش از “صـفــت” بکار برده میشود. [برخلاف قـواعـد گرامـر زبان انگلـیـسی]

[ در اغلب مناطق قـاره اروپا، بر اساس قواعـد گــرامر، محل قرارگیـری اســم [در این مورد، کلمه PVC] قبـل ازصـفـت میباشد. [دراینجا صفت U] در واقع این صــفـت به چیزی بنــام پلی ویـنـیل کـلـرایـد [ یا همان PVC] نسبت داده شده است.. یادآور میگردد؛ U‘ به معـنای Un-plasticised میباشد.]

مـزایـا و قـابـلیت هـای لـولـه و اتصـالات UPVC

Benefits & Capabilities of U-PVC Pipes 

مقاومت شیمیایی بســیار بالا:
PVC در برابر بسیاری از الکل ها، روغن ها و مواد نفتی غیرآروماتیک مقاوم است. این ماده همچنین در برابر اکثر خورنده ها نظیر اسیدهای غیرآلی، بازها و نمک ها مقاوم است.

برای کارهای معمول آبرسانی، لوله های UPVC کاملاً در برابر مواد شیمیایی موجود در خاک و آب مقاوم هستند. همچنین در برابر خوردگی کلر از مقاومت خوبی داراست. مسئله ی مقاومت شیمیایی تنها هنگامی مطرح می شود که محیط های غیرعادی وجود داشته باشد و یا از لوله برای انتقال مواد شیمیایی استفاده شود.

استحکام کششی بلند مدت:
لوله های UPVC به گونه ای فرمول بندی میشوند تا استحکام کششی بلند مدت بالایی داشته باشند.

حداقل استحکام مورد نیاز [MRS] [که در طراحی لوله های تحت فشار به کار میرود]، برای لوله های U-PVC در حدود دو برابر بیشتر از مقادیر متناظر دیگر لولـه های پلاستیکی نظیر پلی اتیـلـن است.

به همین دلیل ضخامت لوله های UPVC نسبت به سایر لوله های پلاستیکی کمتر بوده و در نهایت از وزن کمتری نیز برخوردارند،

» این خاصیت از مزایای لوله U PVC به شمــار میرود..

مقاومت بالا در برابر سایش و خوردگی:
لوله های UPVC نارسانای جریان الکتریکی هستند و در برابر واکنش های الکتروشیمیایی ناشی از اسیدها، بازها و نمک ها که منجر به خوردگی در فلزات می شوند، مقاوم هستند.

این ویژگی در سطح داخلی و خارجی لوله های UPVC وجود دارد.
در نتیجه، استفاده از لوله U-PVC در کاربردهایی که در آن خاک مهاجم وجود دارد، بسیار به صرفه است.

نسبت استحکام به وزن بالا، وزن سبک:
استحکام بالای UPVC باعث حداقل شدن ضخامت و وزن این لوله ها میگردد.

لوله های UPVC مزایای چشمگیری دارند که بخشی از آنها از جنبه ایمنی بسیار حائز اهمیت میباشند.

امکان حمل و نقل آسان، بروز حداقل آسیب های کاری؛ نصب و حمل و نقل ارزان تر و..

یک فرد قـادر است به راحتی دو شاخــه لولــه ی ۶ متری UPVC با ســایز ۱۱۰ را حمــل نمــاید، امــا همین فرد میتواند کــمـتر از ۱/۵ مــتر لــولـه ۱۱۰ آهـنی را با همان میــزان نیــرو حمــل نمـــاید..

از لحاظ اتصالات؛ کـاملاً آب بنــد:

یک مـزیت مهم برای هر لـــوله، شیوه آب بندی اتصـــالات آن است.

لوله های UPVC با عمق همپوشانی بالا و سیستم های اتصال اورینــگـی [Pushfit] توانسته است از طریق همین مزیت، از ســایــر محــصولات سـنتـی، چــندین گـــام فـــرا تر قرار گیرد.

مـقــاومت در برابر سـایـش/خراش:
لوله های UPVC مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش و خراش از خود نشان میدهند.

ثابت شده است که لوله های UPVC دوام بسیار بالاتری نسبت به لوله های فلزی، سیمانی و سفالی در برابر انتقال مواد دوغابی دارند.

مدول الاستیـسـیته ی بالا و انعـطاف پذیری مناسب:

UPVC-لوله-اتصالات

مقـاومت لولـه های UPVC در برابر شکـست ؛ از مزایای عملکردی ویــژه این نوع متریال محسوب میگردد. لوله های UPVC تحت بار قادرند بدون شکستگی تغییر شکل بدهند. مدول الاستیسیته UPVC یکی از مزایای مهم آن برای کاربردهای دفــنی محسوب میشود.

بـخصوص در شرایطی که حرکت یا لرزش خاک محتمل باشد [زمین لرزه و …]. بالا بودن این کمـیت باعث میشود تا پدیده دوپهــنی در این لوله ها به حــداقـل برسـد.

همچنین با توجه به این که ضخامت لوله های فاضلابی بر اساس مقدار مدول الاستیسیته رزین مصرفی در ساخت لوله تعیین می گردد، بالا بودن مدول UPVC باعث کاهش ضخامت لوله و افزایش سطح مقطع عبور جریان میشود.

استحــکام در بـرابر ضــربـه:
تحت شرایط نرمال، لولــه UPVC مقاومت نسبتاً بالایی در برابر آسیب های ناشی از ضربه در مقایسه با لوله های سفالی، سیمانی و بیشتر مواد رایج در ساخت لوله دارند.

با وجود کاهش مقاومت ضربه لوله های UPVC در دماهای بسیار پایین، استحکام ضربـۀ آن همچنان بالاتر از حد نیاز است.

مـیـزان زبـری پایــیـن:
زبـری لوله عامل بسیار مهم و مؤثری در ایجاد افت فشار و کاهش دبی میباشد. لوله های UPVC به دلیل داشتن سطوح داخلــی بسـیار صیــقـلی [ضریب زبری و اصطکاک پایین]، مقاومت بسیار پایینی در برابر جریان سیال از خود نشان میدهند.

علاوه بر این، در بسیاری از لوله ها باکتری ها در قسمت های زبر و دارای پستی و بلندی لوله تجمع میکنند [تشکیل biofilm] و به مرور راه جریان آب را می بندند، که این امر باعث افت فشار جریان شده و بر سلامت آب آشامیدنی نیز تأثیر منفی میگذارند.

زبری هــیدرولیکــی پایین لوله های UPVC، با ممانعت از تشکیل بیوفیلم، علاوه بر کاهش افت فشار، مانع ته نشینی لجن در شبکه های فاضلابی شده و در شبکه های توزیع آب آشامیدنی نیز باعث کاهش احتمال آلودگی میشود.

بنابراین هزینه های نگهداری این لوله ها پایین بوده و طراحی اولیه ی خط لوله نیز بهینه تر صورت میگیرد.


حـفــظ کـیـفـیـت آب:

استـــفـــاده از فرمولاســــیـون مناســب جـــهــت تولید لولــه های UPVC موجب میشـود تا مطابق اســتانداردهای NSF 61-62 بتوان از این لوله ها جهت انتقال آب آشامیدنی نیـز استفاده نمود و اطمینان حاصل کرد که مقادیر سرب، قــلـع و سایر عنـاصـــر سـمــی، نظیر جیــوه، کـُــرُم، کادمــیم و باریـُـم زیر حـدود مجــاز استانداردشان میباشند.

مقاومت در برابر گـرما و شعـله آتـش:
لوله های UPVC به سختی آتش میگیرند و در غیاب منبع خارجی شعله به سوختن ادامه نمیدهند.

دمای شعله ور شدن خود به خودی آن ۴۵۴ درجه سانتیگراد است، که بسیار بالاتر از اکثر مواد ساختمانی است. در اثر سوختن PVC، گاز HCl آزاد می شود که این گاز از دسترسی اکسیژن به منطقه ی مشتعل شده جلوگیری می کند.

به همین دلیل  PVC را ماده ای خود خاموش شونده مینامند.

قیمت مناسب و ارزان:
علاوه بر مزایای ممتاز ذکر شده برای لوله های UPVC، قیمت این لوله ها بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر لوله های پلیمری، فلزی، چدنی و … می باشند. به طوری که امروزه لوله های UPVC در دنیا یکی از گزینه های اصلی در شبکه های آب و فاضلاب میباشند.

لوله و اتصالات UPVC

نمونه اجرا لوله کشی تاسیسات استخر با لوله و اتصالات UPVC

PERSIAN-POOL-Arrow2

 • صرفه جویی در مصرف انرژی تـا 40%
 • – مقاوم در برابر نفــوذ باد؛ گرد و غــبار، آب و بـاران به داخــل تـــا 100%
 • – مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
 • – عــــدم نـیــاز به رنـگـــ
 • – عــایـق صــــوتـی، حــرارتی و برودتـی
 • – غـیر قـابل اشتعــال در مـواقــع آتـش ســوزی
 • – قابلیت بالای انعـطاف و تنــوع در ساخـت نگـهـداری و نـظافــت آسان
 • – دارای عـمــر مفــیـد طــولانـی
 • – نصـب ســریـع و اجــراء آســـان
 • – دوست دار محیــط زیسـت [بـدون سـرب]


Glue-spray

آموزش مراحل کلی اجرای لوله کشـی استخر توسط لوله PVC-U ||  روش اجرا لوله و اتصـالات U-PVC:

pipes

» ابـتــدا لوله ها را به ميزان مورد نظــر و بـصورت قائمـه (زاويـه ٩٠ درجـه) برش میدهيم.

سپس لوله های برش خورده را با دستگاه فــِرز يا با كُـنـيـك فاصله بين چهار تا شـش ميليـمتر از لبه لوله را با زاويه پانــزده درجـه كُـنيـك مینمایـیم.

PERSIAN-POOL-Arrow2

pipes

» سپس جهت پاکیزه نـمودن و از بين بردن چربي های سطح لوله و اتصالات از ماده كـلــينر [Cleaner] استفاده مینماییم.

» مرحله سوم استفاده از ماده پرايـمر [Primer] است.

[تـوضـیح در ارتبــاط با پـرایـمــر: پرايمــر حـلالــی اسـت نـســبـتا قـوی با خـورنـدگی بسیار بالا كه باعث نرمی سطح لوله UPVC میگردد و قدرت نفوذ چسب را بيشتر ميكند.] به همين علت استفاده صحیح این روش از هرگونه نشـت بصورت پیشگیری مینماید..

water» بخش چهارم بلافاصله پس از انجام مرحله سوم، اجـراء چسب UPVC فشار قوی است. در این مرحله بخـش داخـلــی اتـصـال[اصطلاحاً ، مــاده] و قسمت روی لولــه [باصطلاح ، نـر] را کاملاً به چسب آغشته، سپس لولـه را وارد اتصـال نمـائید.

نکـتـه: مرحله چــسـب را؛ مـادامـی کــه سطـح لـولـه و اتصــالات U-PVC پس از آغشتـه شدن با پرایـمـــر همچـنـان مرطــوب است؛ انجـام دهیـد..


PERSIAN-POOL-Arrow2

 لـولـه کـشـی اسـتـخــر

چه میزان چسب برای لوله کشی UPVC مورد نیاز است؟

بطـور تقـریبی مقدار يـك كيلـوگـرم چـســـب، برای ٥٨ اتصـال سايز ٦٣ کـافـی میباشـد..


در مرحله پايـان، چسب اضـافه ای که از اتصالات به بخش بيـرونی نشت نموده را پاك مینمـائیم.

⌛ پس از 10 الی 24 ساعـت؛ تست صحت ارتباط نـقـاط اتصال لولـه ها، توسـط فشـارسنج هـوا انجام خـواهـد پذیرفت..⌛
pipes

نکات قابل توجه، در استفاده از لوله UPVC و اتصالات یو پی وی سی :
پیـش از استفاده از چسب، بهتر است از كليـنر جهت نظافت لوله و اتصالات استفاده نمـایید.
دمای مناسب در محيـط جهـت چسـب زدن UPVC بيـن ٥ تا ٣٨ درجـه سانـتيـگـراد ميبـاشد.
تحـت هیچ شرایطـی از اتصـالات UPVC در لوله كشی آب بويلر به مبدل استـفاده نفـرمائید.
 
تـوجــه: آسـتانه مقـاومت گــرمائی لـولــه و اتـصـالات UPVC  حـداکـثرتــا دمای 60 درجــه سانـتیگراد میباشـد.

ضمــنا جهت اتصــال و امـتـداد خطــوط لولـه از تـبدیـل، بوشــن و مـغــزی استـفـاده میـشود.

سیستم لوله کشی UPVC استخرPERSIAN-POOL-Arrow2

برخـی اصطـلاحات و واژگـان مرتبـط با لولـــه/ اتصــالات و شیرآلات U-PVC:

 • درپوش: بمنظور پوشش انتهای لوله های بوشن دار و یا اتصالاتی که دارای رزوه مادگی، بکار میرود.[کور کردن دهـانۀ اتصالات]

برای انــدازه‌های کوچـک ، از درپوش سرچهـارگــوش برجسـته یا مـغــزی، و برای سایــزهای بزرگ از درپــوش سرشـش‌ گوش استفاده میشود.

 • لوله بوشن‌دار: معمولا سر هر شاخه لوله، یک عدد بوشن نیزبسته میشود. بوشن‌ها عموما رزوۀ راستــگرد دارند. عملکرد بوشن، تبدیل اتصال در انتهای رزوه شده (بخش خارجی) لوله به اتصالی بزرگ‌تر است. در واقع میـتوان بوشن را اتصالی برای کاهش یا افزایش قـطــر تلقّـی نمود.
 • رزوه : به شیارهای مارپیچ بیرون پیچ یا درون مهره، رزوه گویند. رزوه‌ها حرکت چرخشی را به حرکت خطی تبدیل مینمـاید. تراش رزوه با ماشین سنگ‌زنی صورت میپذیرد.

قــلاویز و حــدیـده

قــلاویز و حــدیـده از ابـزار دسـتی رزوه کـاری میباشد.
 • قـلاویـز: بمنظور ایجـاد دنـده درون استوانه‌هـا [ماننـد مـهـره] بکـار میرود.
 • حـدیــده: سطوح بیرونی استوانـه را دنده مینمـاید.
 • کلاهــک‌ هـای لولـه [کــیـپ]: برای بستن لوله یا اتصالی که دارای رزوه روپیچ باشد به کار برده میشود.
 •  
 • لـولــه مـغــزی: قطـعـه لولـه‌هـایی با طـول کـمـتر از 30 سانتیمتر که دو انتـهــای آن رزوه شـده باشـد، لـولـه مـغـــزی نـامـنـد.

$ قیمت هر متر لوله PN16 فشار قوی U.P.V.C

قیمت هر متر از شاخه 5 متری لوله سایز 63 در حدود 88.000 تومان میباشد.
{حدود قیمت هر متر لوله U-PVC داخلی در ســال(1400)} 

طــول هــر شـــاخــه لــولــه U-PVC یو.پی.وی.سی 5 متـــر میباشد..

لولـــه‌های با طـول کمتـر از 30سـانتـیمـتر، تـکــّــه لولـه محـسوب میـشوند.
 • Elbow : زانــو
 • Tee : ســه راهـی
 • Concentric Reducer : تبدیل هم مـرکز
 • Ecentric Reducer : تبدیل غیرهم مرکز [کـج]
 • Nipple : ســردنـده
 • Butt-Weld Fitting : اتصــالات جـوشـی
 • Long Elbow : زانـوی بــلـند
 •  Short Elbo : زانـوی کـوتاه
 • [L [Length : طــولـ
 • [T [Thickness : ضخــامـت
 • [OD [Outside Diamete : قطــرخـارجـی
 • [ID [Interior Diameter : قـطــر داخــلـی
 • Welded : دارای شـیـار[درزدار]
   

  N.P.S جـــــــــدول

[ Nominal  Pipe  Size ]        
در سـایزهـای مشـخص شـده
NPS DN OD
[in (mm)]
Wall thickness [in (mm)]
SCH 5s SCH 10s/20 SCH 30 SCH 40s/40
/STD
SCH 80s/80
/XS
SCH 120 SCH 160 XXS
6 0.404 (10.26) 0.035 (0.889) 0.049 (1.245) 0.057 (1.448) 0.068 (1.727) 0.095 (2.413)
¼ 8 0.540 (13.72) 0.049 (1.245) 0.065 (1.651) 0.073 (1.854) 0.088 (2.235) 0.119 (3.023)
10 0.675 (17.15) 0.049 (1.245) 0.065 (1.651) 0.073 (1.854) 0.091 (2.311) 0.126 (3.200)  
½ 15 0.840 (21.34) 0.065 (1.651) 0.083 (2.108) 0.095 (2.413) 0.109 (2.769) 0.147 (3.734) 0.188 (4.775) 0.294 (7.468)
¾ 20 1.050 (26.67) 0.065 (1.651) 0.083 (2.108) 0.095 (2.413) 0.113 (2.870) 0.154 (3.912) 0.219 (5.563) 0.308 (7.823)
1 25 1.315 (33.40) 0.065 (1.651) 0.109 (2.769) 0.114 (2.896) 0.133 (3.378) 0.179 (4.547) 0.250 (6.350) 0.358 (9.093)
32 1.660 (42.16) 0.065 (1.651) 0.109 (2.769) 0.117 (2.972) 0.140 (3.556) 0.191 (4.851) 0.250 (6.350) 0.382 (9.703)
40 1.900 (48.26) 0.065 (1.651) 0.109 (2.769) 0.125 (3.175) 0.145 (3.683) 0.200 (5.080) 0.281 (7.137) 0.400 (10.160)
2 50 2.375 (60.33) 0.065 (1.651) 0.109 (2.769) 0.125 (3.175) 0.154 (3.912) 0.218 (5.537) 0.250 (6.350) 0.344 (8.738) 0.436 (11.074)
65 2.875 (73.03) 0.083 (2.108) 0.120 (3.048) 0.188 (4.775) 0.203 (5.156) 0.276 (7.010) 0.300 (7.620) 0.375 (9.525) 0.552 (14. )
3 80 3.500 (88.90) 0.083 (2.108) 0.120 (3.048) 0.188 (4.775) 0.216 (5.486) 0.300 (7.620) 0.350 (8.890) 0.438 (11.125) 0.600 (15.240)
90 4.000 (101.60) 0.083 (2.108) 0.120 (3.048) 0.188 (4.775) 0.226 (5.740) 0.318 (8.077) 0.636 (16.154)


PERSIAN-POOL-Arrow2لیسـت قیـمت لولـه و اتصـالات یو پی وی سی UPVC فشـار قــوی

[بهترین لوله و اتصـالات موجود، بمـنظـور لولـه کشی تاسیسـات استخـر ، جکـوزی و لوله کشی آب سـاختمـان] 

فروش مستقـیم لولـه PVC-U پیمتـاش ترکـیه، هـیدروپول / سیـنتاش / وینو پلاسـتیک ایراندانلود لــیـســت قـیــمــت لـــولـــــه، اتـصـــالات و شـــیـرآلات یو پی وی سی UPVC پیمــتاش ترکیــه و هیــدروپول ایران

در سال 1401 بـا ارزان ترین قـیـمت و بهـتـریـن کـــیفـیـت..24 Hours / 7 Days

ارسـال سـریع لولـه به ســراسـرمناطق ایـران، فـقـط در 24 سـاعـت..
دانلـود استـانـداردهــای لـولـه و اتصـالات PVC-U یـا UPVC


کاتالوگ لــوله، اتصالات و شــیرآلات یو پی وی سی UPVCپرشـیـن اســتـخــر در اجری تاسـیــسات پــروژه های  استخــری خود، از بهـتـرین برند های موجـود 

که از بالاترین سطح کـیـفـی لـولـه / اتصـالات U-PVC محسوب میگردند اسـتـفــاده مینمـاید..


 • فـروش محـــصــولات پیـــمــــتـاش تـرکــــــــیه ||  [Pimtas Pipe & Valve] / پـلـیـمــات اروپــا / دارای تاییـدیه و استـانداردهای بین المللی، پمپ استخری نوزبرت، فیلتر شنی نوزبرت، لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش و نوزبرت، شیرآلات پیـمــتاش و نوزبرت]
 • گـارانـتی تعـویـض بـی قـیــد و شـرط! در پرشـیـن اسـتــخــر


بمنظورمشـاوره خـریـد و اجــراء انواع لولـه های یــو پـی وی سـی (UPVC) وارداتی و داخلی درجـه یک با ارزانـتــرین قیمـت ممکن! [پیـمــتاش / پـلـیـمــات، هـــیدروپـول و..]

با مـا در ارتبـاط باشـید:

CALL PERSIANPOOL-تلفن پرشین استخر

شمـاره شش رقمی

021.284.286


calling-persianpool-09128400911021.284.22.911

021.284.23.911


calling-persianpool-09128400911واتـس اپــــ / هـــمــراه

091.284.00.9111telegram-follow

کـانال تلـگرام پـرشین اسـتخـر

instagram-folllow
UPVC PIPES در ایــنسـتـاگــــرام..1

UPVC PIPES در ایــنسـتـاگــــرام..2

UPVC PIPES در ایــنسـتـاگــــرام..3

هر چـیز که در جـسـتن آنی؛ آنـی!..[مولانا]
. . T H I N K L U X U R Y


iran-persianpool-branchesپرشـیـن اسـتـخـر، فروش و ارســال سریــع لــوله / اتصـالات و شــیرآلات UPVC به ســـراسـر کشــور با کمــتـرین قیـمـت / ارائــه بـیـشتــرین درصــد تخــفـیـف


c Expand All C Collapse All

برآورد هـزینه اجـراء یا “ساخت از صفـر تا صـد” استخـر شنا، بر اسـاس مـترمربع امکان پذیر نیسـت. [شــامل کـلیه هزینه ها، مانند سرامیک و تصـفیـه]

در واقـع هـزینۀ کـل اجـراء هـر متـرمربـع از یک استخـر، نسبت به ابعـاد بزرگـتر یا کوچکــتر از آن قـابل تـعـمیـم نمـیباشـد..

بطور مثال: چنانچه هزینه تقریبی اجراء از گودبرداری تا مرحله بهره برداری کامـل از یک استخر شنا بهمراه نصب تاسیسات تصفیه و سرامیک؛ با ابعاد 6 * 3 متـر با عمق میانگین 1.6 متر، معـادل 100 میلیون تومان در نظـر گـرفته شود[بفـرض]؛ امــا هرگـز هزینه اجراء استخری با ابعاد 2 برابر؛ به 200 میلیون نخـواهد رسید..

زیرا بخشی از هزینه ها در هر دو مورد به طورتقریبی یکسان میباشند.

مانند هزینه اجراء تاسیسات / هزینه لوله اتصالات و شیرآلات اتاقک تاسیسات / هزینه تجهیزات تصفیه [با اختلاف اندک] و..

اما میتوان صـرفــاً برخی از هزینه اجراء بخشـهای مربوط به مراحل ساخت استخر را بر اساس مترمربع محاسبه نمود.

مانند اجراء آرماتوربندی / اجراء سیمانکاری و نصب سرامیک و..

پاسخپـرشـین اسـتخـر“، بطـور خلاصـه:

نحـوه اجراء استخر های بتنی به این ترتیب میباشد:

» ابتــدا محـاسـبات فــنــی و طـراحـی کاســه استخـر بــتونـی (یا استخـر بتن آرمــه) در دسـتور کار قــرار میگیـرد.

BUILD-CONCRETE-SWIMMING-POOL-ساخت استخر بتنی

 مرحله نخــست از مراحل اجــراء فونداسیون استخر های بـتونی »

بمنظـور همـوار سازی بسـتر کاسـه استخـر، دیـواره های استخـر توســط آجــر یــا بـلــوک،  بلــوک چـینی گــردیده؛ و در قسمت کـف استخـر، بتن مگــر (یا بتون نظافــت) انجــام میپـذیرد.

سپس  2 لایه شبکه مش، توسط آرمــاتور [ معمولا A3 ؛ آجـدار] در کلیه بخشهای کف و دیواره های کاســه استخـر بتنی اجــرا میشود. [اصطلاحا آرماتوربـندی]

تا به این مرحلــه ســبــد فونـداسـیون کاســه اسـتـخــر شـکــل میگـیرد. این بخــش و مرحــله بــتــن ریــزی، مهمترین قسمت در امـــر آب بــنــدی استــخرهای بــتــنی محـســوب میگــردد.

به این مفــهوم که؛ چنانچــه این بخـشـها بدرستی محــاسبه و اجـــرا نشــوند، احتــمال اینکه استخر هیچـگــاه بـطور کــامــل آب بــند نگردد؛ بســیار زیــاد است..

»» مرحله بعد؛ بستن قالب های بتـن بصورت 2 طرفه و یا یک طرفه (بسته به طرح پروژه)، میباشد.

HOW MAKE CONCRETE SWIMPOOLS-روش ساخت اجرا استخر بتنی

» در میــان 2 لایه شبکه مش آرماتوربندی استخر، لولــه گــذاری دهــش / مکـش سـیرکولــه آب استخــر، توسط لولــه U-PVC انجــام میپذیرد.

مـتـعـاقــبـاً بـتن ریــزی توســط بتن آمـــاده (و یا در برخی موارد که امکان استفاده از بتن آماده جهت بـتـون ریــزی اسـتــخــر بتـنـی مـیـسّــر نـبـاشـد بصـورت دســتی) انجــام و پس از خشک شـدن بتن، قالـبـهــا بـاز میشوند.

»» و در پایان اجــراء اسـتـخــر های بتــنی، کاسه استخـر آماده جهت سـیـمانـکاری، آب بنــدی نهــائی و نصــب ســرامـیـک (یــا رنــگ) خــواهــد بـود..


4.9/5 - (2821 امتیاز)
X
ارتباط با کـارشناس..
1
با ما در ارتباط باشید..
پـرشین استخر»PersianPool
در حـال ارتبـاط بـا کارشـناس مـرتبـط:
"لوله UPVC»اتصالات UPVC استخری»پیمتاش ترکیه»لوله هیدروپول»ارزانترین قیمت"
--------------------------

ســلام و درود بر شــمــا.

لـطـفــاً درخـواسـتـتـان را مـطـرح فــرمــائـیـد: