اصـالـت پـایـدار اسـت..

✔گرمایش استخر ✔سیستم پکیج گرمایشی استخر ✔موتورخانه استخر

» پکیـج گرمـایشی ویــژه استخـر، جــکوزی و محـیط پیـرامونـیwarmer

موتورخانه استخـر و جـکوزی

از اصلی ترین و تخصصی ترین بخشهای مهندسی تأسیسات، طراحی و اجراء بخش تأسیسات مجموعـه های ورزشی، درمانی و تفریحی آبی میباشد..

استخرهای تفریحی یا مجموعه های ورزشی آبی؛ قـالباً شامل Water Circulationبخش هایی از قبیل استخر اصلی، استخر کودکان یا آموزشی، جکوزی، سونا خشک و بخـار، سالن های ورزشی یا بدنسازی مجــاور استخـر، دوش ها، سرویس های بهداشتی و همینطور بخش رختکـن می باشند.

Termo Meter

بخش های فوق، به نوعی نیازمند سیستم گرمایش آب هستند که معمولاً بطـور متداول این تجهیزات در یک واحـد موتورخانه مرکـزی، با فضائی وسـیـع پیش بینی و مورد بهره برداری قرار میگـیرند.





Package-Heater-PersianPool



عمـومـاً تأسیسات اصلی موتورخانه یا اتاقک تاسیسات استخـر و جکوزی را میتوان به دو بخش مجزا دسته بندی نمود:

الف) مجموعه تجهیزات مربوط به تصفیـه، فیلتراسیون و ضدعفونی آب استخر و جکوزی، همینطور جبران تبخیر و هدر رفت آب از این بـخشـها.

ب) مجموعه تجهـیزات مربوط به تامـین گرمـایـش بخش های مختلف مجموعه استخرهای سرپوشیده خانگی یا همگانی، شـامل:

1– گرمایش آب استخر به مـیزان 28 درجه سانتیگراد [دمای آرامش بدن انسان در محدوده 28 درجه سانتیگراد میباشد] و نگهداری دما در این محدوده.

2– گرمایش آب جکوزی در محدوده 38 الی 42 درجه سانتیگراد و نگهداشتن دما در این محدوده.

3– گرمایش سالن های استخر، رختکن و حوله خشک کن ها و یا در برخی موارد سونا خشک.

4 تأمین آبگرم مصرفی دوش ها، سرویس های بهداشتی.

ظرفیت و نوع تجهیزات گرمایشی مورد نیاز برای موتورخانه استخر، به عواملی از قبیل :

گنجایش آب استخر و جکوزی، تعداد دوش ها و سرویس های بهداشتی، مساحت سالن محوطه استخر، تعدد کاربـران، نـرخ مبادله هوای سالن استخر با هوای بیرون [در موارد صحیح و استاندارد، هوای سالن استخرهای سرپوشیده توسط دستگاه رطوبت زدا یا اصطلاحـاً رطوبت گیـر [DEHUMIDIFIER]، با کمترین نرخ اتلاف انژری انجام میـپذیرد..]؛

همچنـین مدت زمان درنظر گرفته شده توسط کاربـر جهت راه اندازی اولـیه استخر ارتبـاط مسـتقـیم دارد.پکیج گرمایشی استخر  گرمـایش اسـتخـر و جـکوزی

پکیج زمینی ویژه گرمایشی » برند معتبر امرالد ایتالیا ® EMERALD

با هدف تأمین نیازهای گرمایش آب استخرهای کوچک و متوسط و بزرگ؛ با بهره برداری های متنوع تفریحی، آموزشی یا ورزشی در انواع ساختمان ها، پکیج کاملاً تخصصی و منحصر به فرد، با بالاترین سطح کیفیت؛ به متقـاضیان محـترم ارائه می گردد.

در پکیج امرالد، توانمندی های ذیل بصورت کاملاً دقیق و مهندسی محاسبه و پیش بینی گردیده است:

1- گرمایش آب استخر تا دمای مناسب و قابل تنظیم توسط مبدل حرارتی پوسته و لوله [Shell & Tube] ویـژه استخر با متریال کاملاً مقاوم در برابر عوامل ایجاد خوردگی از قبیل کلر، اوزون و . .

2- گرمایش آب جکـوزی تا دمای مناسب توسط مبدل حرارتی پوسته و لولـه مخصوص جکوزی با متریال کاملاً مقـاوم در برابر عوامل ایجاد خوردگی از قبیل کلر، ازن یا . .

3- تأمین آب گرم رادیاتورها، حوله خشک کن ها، فن کوئل و یا سایر تجهیزات گرمایشی محوطه استخر سرپوشیده، سونا و یا سایر سالن هائی که به نوعی نیازمند گرمایش هستـند.

4- تأمین آبگرم بهداشتی مصرفی جهت دوش و سایر سرویس های بهداشتی ساختمان یا مجموعه.



»» در واقع کلیه نیازهای مربوط به گرمایش استخـر و جکوزی، در یک دستگاه پکیج ویژه قدرتمند و کوچک پیش بینی شده و با بالاترین سطح کیفیت ارائه می گردد..

این در حالی است که با انتخاب پکیج ویژه و مورد تائیـد پرشین استخر، به هیچ عنوان نیازی به اختصاص فضائی وسیع بمنظور برپائی موتورخانه و تجهیزات گرمایشی مجموعه استخر نبوده و نیز محاسبات مهندسی و فنی اجزاء موتورخانه گرمایشی مورد نیـاز مجموعه استخر بطور دقیق انجام پذیرفته است.

این پکیج، در مدل مختلف و سفارشی، در ظرفیت های معمول، بین 65000 الی 125000 کیلوکالری بر ساعت بمنظـور تأمین کلــیه نیازهای مصارف مجموعه های استخر و جکوزی سرپوشیده و روباز قابل ارائه می باشد.





جهت استعلام قیمت سیستم های گرمایشی استخر، لوازم و تجهیزات موتورخانه استخر، تصفیه استخر و جکـوزی با ما تماس بگیرید:

calling-persianpool-09128400911

09128400911

021.284286

 

دانلود کاتالوگ و مشخصات فنی پکیج گرمایشی استخر



لیست قیمت پکیج گرمایش استخـر، جکوزی و ساخـتمـان

به روز رسـانی : پایـیز 1398

 

پکیچ گرمایشی

1telegram-follow

 



از طـریق کـانال تلـگرام؛ به خـانـواده بـزرگ پـرشین اسـتخـر بپـیوندید(کـلیکـ کنیـد..)

instagram-folllow




صفـحـه رســمی پرشیـن استـخــر در ایــنسـتـاگــــرام..