اصـالـت پـایـدار اسـت..

سرامیک استخری ★ بهترین سرامیک برای استخر

پس از اتمام زیر سازی استخر (لوله کشی, آرماتور بندی و بتن ریزی) مرحله آماده سازی زیر کار سرامیک و نصب سرامیک استخر می رسد. مرحله سرامیک کاری استخر یکی از مراحل مهم و حساس ساخت استخر محسوب میشود که در صورت قصور در آن,  زحمات کل مجموعه زیر سوال خواهد رفت..

بنابر این استفاده از جنس مناسب سرامیک استخر همچنین زیرسازی و اجرای نهایی آن در مراحل ساخت استخر بسیار حائر اهمیت می باشد.

نکات قابل توجه در سرامیک کاری استخر:

سرامیک استخر

✓ باید توجه داشته باشیم چه تیمی را با چه رزومه و تضمینی به محل پروژه می آوریم..

✓ آیا تراز و شیب بندی ها بدرستی انجام می شود؟

✓ آیا پس از گذشت 6 ماه با وجود آب فراوان، کلر، اسید و.. سرامیک ها از محلشان جدا نمی شوند؟

✓ بهترین برند سرامیک استخری کدام است؟

✓ از چه ملات یا چسبی جهت آب بندی و زیر کار سرامیک استفاده کنیم؟

✓ آیا ملات آب بندی را بخریم یا در محل بسازیم؟

 و..

 سرامیک و موزائیک ها:

به طور کلی دو نوع موزائیک در استخرها مورد استفاده قرار می گیرد:

✓ کاشی های سرامیکی.

 ✓ کاشی های کریستالی یا مرمری.

سرامیک شیشه ای

✓ کاشی های سرامیکی

کاشی های سرامیکی کاربرد بیشتری در استخرهای شنا دارند. این نوع موزاییک ها به ویژه برای استخرهای با شکل نامتقارن و استخرهایی که با بتن پاششی ساخته می شوند مناسب هستند. این موزاییک ها به صورت تماما لعابدار ساخته می شوند و بنابراین مقاومت بسیار بالایی در برابر انجماد و گرما دارند.

 موزاییک یا کاشی کریستالی (سرامیک مرمری)

موزاییک های مرمری به ویژه در دیوارها و کف اسنخرهای خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به زیبایی و خاص بودن کاشی یا سرامیک کریستالی؛ در پروژه هایی که قصد دارند استخری متفاوت داشته باشند بسیار کارآمد میباشد.

 البته در صورت استفاده از این موزاییک ها در قسمت کف در مناطق مرطوب استخر، برای جلوگیری از لغزنده شدن بیش از حد آنها باید تمهیدات لازم پیش بینی شود.

با توجه به نو بودن این محصول که چند سالی بیش از تولید آن در اروپا نمی گذرد، پرشین استخر اقدام به واردات سرامیک شیشه ای(سرامیک گلس) به ایران نموده است. سرامیک های درجه یک شیشه ای؛ تولید شده با ماشین آلات پیشرفته محصول کشورهای ایتالیا و اسپانیا می باشد. سرامیک شیشه ای در سایز مختلف (مانند 2/5*2/5) در ابعاد شیت متفاوت (33*33 سانتیمتر) بر روی توری؛ با انواع طرح های لاکچری و زیبا قابل ارائه میباشد..

ویژگی ها و خصوصیات سرامیک شیشه ای:

– صد در صد شیشه
– عدم جذب آب
– تنوع رنگ و طرح
– مفاوم در برابر سرما و گرما
– انعطاف پذیر با قابلیت نصب در سطوح مختلف
– بدون تغییر رنگ در مقابل مواد شیشمایی مثل کلر
– دارای وزن مخصوص کم نسبت به سرامیکهای معمولی
– کیفیت بسیار مطلوب با قیمت مناسب
از این محصول لاکچری و زیبا میتوان در حمام و سرویس های بهداشتی، استخر، سونا، جکوزی، فضای بین کابینت های آشپزخانه، نما ها، سالنها و .. استفاده کرد.

سرامیک استخر

پرشین استخر بهترین و مناسب ترین سرامیک استخر را از میان انواع سرامیک های داخلی و  وارداتی؛ در پروژه های خود استفاده می نماید.

از جمله سرامیک های داخلی مورد تایید و استفاده پرشین استخر, سرامیک استخری البرز می باشد که در میان تولیدات داخلی از کیفیت مناسب تری برخوردار می باشد.

سرامیک استخری البرز در دو نوع ساده و میکس، دارای مدل ها و رنگ های متنوعی بوده و دارای استاندارهای بین المللی نیز می باشد. (دانلود کاتالوگ سرامیک البرز)

البته مرغوبیت و زیبایی سرامیک های درجه یک وارداتی برای پروژه های لاکچری و خاص مناسب تر بنظر میرسد اما با توجه به سیاست های شرکت در حمایت از تولیدات داخلی؛ حتی الامکان از محصولات مرغوب داخلی استفاده می شود..

در کشور عزیزمان پتانسیل بسیار بالایی با توجه به نوع خاک ایران در زمینه پیشرفت هرچه بیشتر صنعت تولید کاشی, موزاییک و سرامیک وجود دارد..

سرامیک های استخری مورد استفاده تیم پرشین استخر؛ ضمن دارا بودن ویژگی هایی همچون آنتی باکتریال، عدم لغزندگی، دوام بالا و.. محصولاتی با کیفیت و زیبا می باشند.


طرح سرامیک لاکچری-3بعدی استخر

یکی از جدیدترین و زیباترین مدل های سرامیک؛ سرامیک پرسلان(Porcelain) می باشد که اخیرا وارد بازار ایران شده است. (پرسلان چیست؟)

کاشی یا سرامیک پرسلانی جهت استفاده در دیوار و حاشیه استخر مورد استفاده قرار میگیرد..پرشین استخر وارد کننده انواع سرامیک لوکس سه بعدی در کشور مفتخر است متفاوت ترین و زیباترین سرامیک های موجود دنیا را در پروژه های خاص خود برای کارفرمایان مشکل پسند بکار بندد.
  جهت مشاوره فروش و اجرای انواع سرامیک و کاشی استخر با ما در تماس باشید.

اجرای سرامیک کاری استخر, سونا بخار, جکوزی, محوطه و دیوارها – فروش انواع سرامیک های لاکچری کریستالی استخری

فروش مستقیم موزائیک سیچیز ایتالیا (SICIS MOSAIC) – سرامیک های سه بعدی وارداتی با بهترین قیمت..

calling-persianpool-09128400911

جـهت آگــاهــی از قیمت سرامیک استخری با شـماره هـای درج شده تمـاس حــاصــل فـرمــائیـد..

0912.84.00911

0921.670.7853

1telegram-follow

از طـریق کـانال تلـگرام؛ به خـانـواده بـزرگ پـرشین اسـتخـر بپـیوندید(کـلیکـ کنیـد..)

instagram-folllow
صفـحـه رســمی پرشیـن استـخــر در ایــنسـتـاگــــرام.. 

  لــــوکــــــــــس، فـــــکــــــــــــــــــر کـــــــــــــن . .

. . T H I N K   L U X U R Y

بـا مجموعـه پــرشــیــن اســتـخــر؛ این رویـــا بــه واقـعـیـت تــبــدیـل خـواهــد شــد..
[[ تـلـفـیـق هـــنـر طــرّاحــی مــدرن و ایــده پــردازی + عـلــوم مهـنـدسـی مــعمـاری / ضـمـن صـــرف کـمــتـریــن هـزیــنـه مـمــکـن.. ]]


iran-persianpool-branchesپرشین استخـر، اجراء صفـر تا صد انـواع اسـتـخـر در سراسـر کشـور با هزینـه واحد و ارائـه بیـمـه نامـه رسـمی..