پرشین استخر

پرشین استخر 

(شرکت پارسیان استخر کیش, پرشین پول, PERSIAN POOL)

 بنام خالق یکتا

هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی مجموعه پرشین؛ تلاش مستمر در مسیر ساخت و آبادانی میهن عزیزمان ایران بوده است. این هدف جز با همکاری بی دریغ مهندسان و عزم جزم آنها در استفاده از علوم و تکنولوژی روز دنیا برای سرزمین عزیزمان ایران؛ میسّر نبود.
در همین راستا مهندسین و متخصصین فعال در مجموعه پرشین استخر با بهره گیری از نیروهای تحصیلکرده و مستعد در عرصه مدیریتی و کارشناسی اقدام به اجرای پروژه های مختلف در اقصی نقاط کشور عزیزمان نمودند. مجموعه این اقدامات در گذر زمان موجب پدید آمدن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر در عرصه طراحی, محاسبه و اجرای کلیه سازه های آبی گردیده است.

 

تیم اجرایی پرشین استخر ازسال ١٣٨۴ باهدف طراحى، محاسبه و ساخت استخر؛ از جمله ساخت استخر های عمومی و خصوصی تشکیل شد و به لطف پروردگار توانست طی این سالها با اجراى پروژه هاى بزرگ و کوچک و همچنین جلب نظر کارفرمایان محترم، خود را در عرصه ساخت و تاسیسات استخر مطرح نماید.

پرشین استخر  از سال ٩١ تا به امروز به امر تولید؛ واردات و فروش انواع لوازم و تجهیزات استخر، سونا و جکوزی از قبیل انواع الکترو پمپ ها، پکیج های گرمایشی، مبدل ها، تانک هاى تصفیه و کلیه لوازم اصلی و جانبی استخر می پردازد.

پرشین استخر با توکل بر خداوند و همّت متخصصین تیم خود، در تلاش است یکی از توانمندترین شرکتهای حال حاضر ایران و خاورمیانه در ساخت استخرهای مسکونى، ویلایى، ورزشگاهى و کلان باشد.

ثبت ۴ مقاله بین المللی ISI توسط تیم مهندسی پرشین استخر از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.

 

 

 

persian-pool-logo1

پرشین استخـر پروژه های خود را بـا عشقHa-PersianPooو خلاقیت طــراحی و اجــرا مینماید..

پرشین استخر

آرمان مجموعه پرشین استخر :

لوکس فکر کن..

THINK LUXURY..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرشین استخر
2017/04/16
ساخت استخر
درباره شرکت پرشین استخر - About PERSIAN POOL
5
51star1star1star1star1star
Facebook
Facebook
Instagram
LinkedIn
Google+
Google+
http://persianpool.ir/%d9%be%d8%b1%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%b1/
YouTube
Houzz
Telegram
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!