ساخت جکوزی

جکوزی به محیط بسته حوضچه مانندی گفته می شود که آب موجود در آن فضا جهت ماساژدادن عضله های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپهای قوی از طریق لوله های تعبیه شده در قسمتهای مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده می شود. ماساژ در زیر آب گرم از روش­های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان­ها می­باشد.

استفاده کنندگان از جکوزی درونحوضچه قرار می­گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره ­های زیر آب قرار میدهند و از ماساژ پرقدرت آب گرم آرامشی بی نظیر را تجربه میکنند.

دمای حدودی جکوزی حدود ۳۸ تا ۴۵ درجه سانتیگراد میباشد و آب توسط جت ها و بلوئر با فشار به جکوزی وارد میشود.

 

 خاصیت جکوزی در ماساژ درمانی

همان طور که می دانیم آب به عنوان یکی از بهترین ماساژ دهنده ها عمل میکند و استفاده از آن به عنوان ماساژور باعث از بین رفتن خستگی و نیز درمان مناسبی جهت کمر درد  ویا حتی پا درد میشود و یا هر کدام از عضلاتی است که دچار آسیب شده باشند. کسانی که به شکل عمومی هفته ای یک بار از جکوزی خانگی در منزل استفاده می نمایند اذعان می نمایند که جکوزی  دردهای عضلانی عادی و نیز خستگی های کاری (که به علت کوفتگی عضلانی اتفاق می افتد) را کاهش میدهد.
در واقع گرما گردش خون را افزایش می دهد و باعث شست و شو و خروج مواد زائد که تولید کننده درد هستند می شود. گرما هم چنین روی گیرنده های درد تاثیر می گذارد و آستانه تحمل درد را بالا می برد. در بعضی موارد در دردهای مفصلی و عضلانی هم نقش درمان کننده دارد یعنی باعث می شود التهاب کاهش پیدا کند. بنابراین استفاده از سونا و جکوزی می تواند برای این دردها مفید باشد. البته این موضوع فقط در مورد دردهای مزمن صدق می کند و دردهای حاد با گرما بدتر می شوند..


خواص جکوزی در زیبایی و شادابی پوست صورت

تماس آب با پوست صورت و بدن مایه جوانی پوست و زیبایی چهره  میشود. نکته ای که باعث ایجاد یک نگرانی در بین کسانی که استفاده میکنند شده این است که در صورتی که در دمای بالا و داغ از جکوزی استفاده نماییم ، چربی های پوست ما از بین می رود و این  مساله با توجه به دو نکته در نوع مصرف می تواند تبدیل به یک استفاده کاملا بی ضرر و یا حتی مفید برای بدن و صورت شما باشد!

پرشین استخر سازنده انواع جکوزی با قطعات اصلی و طراحی بی نظیر.

 

» جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت جکوزی با ما در ارتباط باشید :

۰۲۱۲۲۸۱۰۷۴۴

۰۲۱۴۴۸۶۰۹۱۱

۰۹۱۲۸۴۰۰۹۱۱

Facebook
Facebook
Instagram
LinkedIn
Google+
Google+
http://persianpool.ir/%d8%ac%da%a9%d9%88%d8%b2%db%8c/
YouTube
Houzz
Telegram
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!